178. Müşteriye Ödül Verilecek

178. Müşteriye Ödül Verilecek

ŞANLIURFA PTT BAŞMÜDÜRLÜĞÜ Baş Müdür İsmail ÇİZİKÇİ PTT Genel Müdürlüğü   178. kuruluş yıl dönümünü   nedeni ile 178. müşteriye ödül verileceğini duyurdu.

23 Ekim 2018 - 12:52

ŞANLIURFA PTT BAŞMÜDÜRLÜĞÜ Baş Müdür İsmail ÇİZİKÇİ PTT Genel Müdürlüğü   178. kuruluş yıl dönümünü   nedeni ile 178. müşteriye ödül verileceğini duyurdu.

Yapılan Açıklamada, 23 Ekim 1840 dan bu yana İnsanımızın, her türlü ihtiyacını karşılayabilen, kurum olma iddiasıyla yoluna devam eden PTT Genel Müdürlüğü   178. kuruluş yıl dönümünü  23 Ekim 2018 Salı  Günü Saat 11.00’dekutlanılacak olup, kutlamalar kapsamında Şanlıurfa PTT Müdürlüğünde 178. müşteriye ödül verilecektir.

PTT Genel Müdürlüğü, Ülkemiz geneline Müdürlük, Şube ve Acente şeklinde yapılanmış  bulunan 5000'i aşkın işyeri Şanlıurfa genelinde 45işyeri ile tüm toplumumuza kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Kurumumuz Şanlıurfa genelinde kurumumuza aldığımız yeni personeller ve takviye ettiğimiz  araç filolarımız ile birlikte,  hizmete açtığımız Haliliye PTT Merkez Müdürlüğü  ile birlikte yakın zamanda hizmete girecek Eyyübiye PTT Merkezi ve Şanlıurfa Posta İşleme ve Dağıtım Merkez Müdürlüğü ile  müşterilerimize daha  hızlı ve kaliteli hizmet verilmeye  devam edilecektir.

Kurumumuzun, kamu sorumluluğu yanında, özel sektör anlayış ve mantığı dahilinde, iş yerlerini modernleştirmekte olduğu, özellikle “PTT Konsepti” adı altında müşterilerine farklı fiziki mekanlarda hizmet sunarak tüm toplumun beğeni ve takdirini kazanmakta olduğu bilinmektedir.

Kurumumuz Posta havalesi ve posta çeki  işlemlerinde, İnternet ortamında iş ve işlem takibine imkan veren yenilikler yanında, 400' ü aşan hizmet çeşitliliği ile banka ve finans kuruluşu işlemleri, normal ve tüm GSM Telefonları, Su, Elektrik, HGS, Pttcell, ePttAVM, PttKepBağ-Kur sigorta  pirim tahsilatları ile emekli maaş ödemeleri  2022 sayılı kanun çerçevesinde ödenmekte olan maaş ödemeleri ile öğrenci ödemeleri Şartlı nakil transferi program çerçevesinde  Kurumumuzca yapılmaktadır.

Posta ve Bankacılık alanındaki yeniliklere lojistik hizmetlerini de katarak kargo /kurye ve Hızlı tebligat   hizmet çeşit ve kalitesini artırarak yükseltmektedir. Ayrıca Ülkemiz insanına, her şart ve zamanda en kaliteli hizmetleri sunmaya devam edeceğimizi, PTT’de yeniliklerin bitmeyeceğini bildirirken, her zaman güven dolu duygularla bütün bu özellikleri paylaşmanın gururu ve sevincini bize yaşattıkları için müşterilerimize teşekkürlerimizi bildirir, bizlere yön gösterecek olan taleplerini bekleriz.İfadelerinde bulunuldu

Bu haber 799 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Siverek Bilim ve Sanat Merkezi Faaliyete Geçecek
Siverek Bilim ve Sanat Merkezi Faaliyete Geçecek
Uyarılara Rağmen Serinleme Mekanı Olmaya Devam Ediyor
Uyarılara Rağmen Serinleme Mekanı Olmaya Devam Ediyor