2018 yılının ilk halk günü toplantısı yapıldı-Videolu Haber

2018 yılının ilk halk günü toplantısı yapıldı-Videolu Haber

Şanlıurfa’da 2018 yılının ilk halk günü toplantısı, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Emin Özçınar başkanlığında, Şairnabi Kültür merkezinde yapıldı.

03 Ocak 2018 - 17:47

Şanlıurfa’da 2018 yılının ilk halk günü toplantısı, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Emin Özçınar başkanlığında, Şairnabi Kültür merkezinde yapıldı. 2018 yılının ilk halk günü toplantısı Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Emin Özçınar başkanlığında yapıldı. Şairnabi Kültür Merkezinde düzenlenen halk günü toplantısında vatandaşlar sorunlarını ve taleplerini Genel Sekreter Yardımcısı Özçınar'a iletti. Vatandaşların sorunları ve taleplerini dinleyen Özçınar, yöneltilen sorunları ilgili kurumlara bildirdi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde ihtiyaç sahibi ailelere yönelik çeşitli yardımlar yaptıklarını anlatan Özçınar, öğrencilerin eğitimlerine önem verdiklerini ve bu nedenle çeşitli kaynak kitapları ile 8. sınıf öğrencileri için konu anlatımlı soru bankası kitabı dağıttıklarını belirtti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Herkesi İlgilendiren Kanun Yürürlüğe Girdi
Herkesi İlgilendiren Kanun Yürürlüğe Girdi
Şanlıurfaspor Menemen'i Mağlup Etti
Şanlıurfaspor Menemen'i Mağlup Etti