2023 hedefine kol kola yürümeye devam edeceğiz

2023 hedefine kol kola yürümeye devam edeceğiz

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız yayımladığı 2019 yılı mesajında 2023 hedefine doğru kol kola yürümeye devam edeceğiz. ifadelerini kullandı.

31 Aralık 2018 - 13:37

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız yayımladığı 2019 yılI mesajında İçeriden ve dışarıdan yapılan tüm zorlama ve dayatmalara rağmen 2023 hedefine doğru kol kola yürümeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Şanlıurfa'da AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız, yeni yıl nedeniyle yayımladığı mesajında, mutlu ve müreffeh Türkiye hedefine yönelik atılımların 2019 yılında da aynı kararlılıkla süreceğini belirti. Yıldız, “Milletçe birlik ve beraberlik içerisinde birbirimize kenetlenmiş, daha güçlü bir ülke olarak, geleceğe daha güvenle bakıp, yeni bir yıla daha girmenin mutluluğunu yaşıyoruz” ifadelerine yer verdi.

Yeni beklentilerle, yeni umutlarla dolu yeni bir yıla daha girmenin heyecanını yaşadıklarını vurgulayan Yıldız'ın mesajında, “Millet olarak birlik ve beraberlik içerisinde daha büyük heyecanlar yaşayarak, ilimiz ve ülkemizi çok daha aydınlık yarınlara hep birlikte taşıyacak 2023 hedefine kol kola yürümeye devam edeceğiz. Her şart ve koşulda kenetlenmeye, aydınlık yarınlarımıza el ele, kol kola, omuz omuza yürümeye devam edeceğiz. Yeni yılın, birlik ve beraberliğimizin perçinlendiği, milletimizin bir arada ve kardeşçe yaşama arzusunun doruğa ulaştığı, toplumsal dayanışma duygularımızın pekiştiği, terörden ve her türlü şiddetten uzak; barışı, huzuru, başarıyı, refahı, bolluğu ve bereketi müjdeleyen bir yıl olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum. 2019 yılının, her alandaki gelişimini sürdüren ülkemize, kentimize ve tüm insanlığa huzur, sağlık, mutluluk ve hayırlara vesile olmasını, dünyanın tüm coğrafyasında mazlum milletlerin çektiği acıların son bulmasını temenni ediyorum. Bu vesile ile vatanımız, milletimiz ve göklerde özgürce dalgalanan şanlı bayrağımız yolunda canlarını veren aziz şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi şükranla anıyorum. Devlet ve millet olarak daima yanlarında olacağımız şehit aileleri ve yakınları ile gazilerimiz başta olmak üzere saygıdeğer Şanlıurfalı hemşehrilerimin ve milletimizin her ferdinin yeni yılını kutluyor, en içten saygılarımı sunuyorum" denildi.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • sami süleyman
  5 ay önce
  2023 derken ???? Büyük Atatürk ve Cumhuriyetin kurucusunu tarihe mi gömüyorsunuz??? Bir urfali olarak sadece bilmek istiyorum !!!! Nereyeeeeee???
 • sami süleyman
  5 ay önce
  Sayin Baskan, Atatürkün adina bile tahammül edemeyen bir zihniyet olarak amacinizi henüz anlamis degilim!! 2023 de Atatürkün kurdugu Türkiye Cumhuriyeti Tarihmi olacak acaba??
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Takla Atan Motosikletin Sürücüsü Hayatını Kaybetti
Takla Atan Motosikletin Sürücüsü Hayatını Kaybetti
Budak Ailesinin Acı Günü
Budak Ailesinin Acı Günü