3 Büyük Kulüpte Forma Giyen Oyuncu,Karaköprü’ye Teknik...

3 Büyük Kulüpte Forma Giyen Oyuncu,Karaköprü'ye Teknik Direktör Oldu

Şanlıurfa Temsilcisi Karaköprü Belediyespor’ da Bülent Topuzoğlu’ndan boşalan teknik direktörlüğe bir dönem Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe’de top koşturan Mehmet Yozgatlı getirildi.

20 Kasım 2017 - 11:52 - Güncelleme: 20 Kasım 2017 - 12:10

Şanlıurfa Temsilcisi Karaköprü Belediyespor’ da Bülent Topuzoğlu’ndan boşalan teknik direktörlüğe bir dönem Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe’de top koşturan Mehmet Yozgatlı getirildi. TFF 3. Ligde mücadele eden Şanlıurfa Temsilcisi Karaköprü Belediyespor ligde alınan kötü sonuçların ardından teknik direktör değişikliğine gitti. Bülent Topuzoğlu ile yolların ayrılmasından sonra bir süre takımın başında antrenör Ahmet Pişkin yer alırken, bir süredir yapılan araştırmaların ardından teknik direktörlüğe bir dönem Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş’ta forma giyen Mehmet Yozgatlı getirildi.

Kulüp Başkanı Mehmet Kudat ve yöneticiler teknik direktör Mehmet Yozgatlı ile bir araya gelerek sözleşme imzalarken, kulüp hakkında bilgi verdiler. 

Kulüp Başkanı Mehmet Kudat ligde bir türlü başarıyı yakalayamamaları nedeniyle teknik direktör değişikliğine gittiklerini belirterek, Mehmet Yozgatlı ile birlikte çıkış yakalamayı hedeflediklerini söyledi. Başkan Kudat, “Önümüzde uzun bir süreç var. Şu ana kadar maalesef istediğimiz sonuçları alamadık. İnşallah bundan sonra hocamızla birlikte el ele vererek takımımızı istenen seviyeye getirecek ve taraftarımızı mutlu edecek sonuçlar alacağız. Hocamız camiamıza hayırlı olsun” dedi.

Teknik direktörlüğe getirilen Mehmet Yozgatlı ise kendisine güvenen Kulüp Başkanı Mehmet Kudat ve yönetime teşekkür ederek, “ El ele verip takımı istenen düzeye getireceğiz. Önümüzde uzun bir lig var. Öncelikle devre arasına kadar 4 maçı kazanıp devreye gideceğiz ve sonrasında iyi bir çalışmaylka güzel yerlere geleceğimize inanıyoruz. Her iki taraf için de hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.Daha sonra Başkan Kudat ve yöneticiler teknik direktör Yozgatlı’ya tesisleri gezdirdi.(Şanlıurfa 63 Haber)

2017/11/2185084.jpg
2017/11/3456705.jpg
2017/11/3240965.jpg
2017/11/3352448.jpg

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • M şükrü barug
    11 ay önce
    Bu mehmet yozgatlıdan bir sey çıkmaz urfada hocamı bitti ama yabancı merakı bizde var yazıklar olsun takım geri gider insanlarımız gördüklerinden ibret almazlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Harran'da Okula Gitmeyen Öğrenci Kalmayacak
Harran'da Okula Gitmeyen Öğrenci Kalmayacak
Boşaltılan Hastane Binası Bağımlıların Meskeni Oldu
Boşaltılan Hastane Binası Bağımlıların Meskeni Oldu