35 Yaş Üstü Futbol Turnuvası Başladı-Videolu Haber

35 Yaş Üstü Futbol Turnuvası Başladı-Videolu Haber

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ile Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunun ortaklaşa olarak düzenlediği 35 yaş üstü futbol turnuvası başladı.

30 Eylül 2017 - 16:36

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ile Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunun ortaklaşa olarak düzenlediği 35 yaş üstü futbol turnuvası başladı. Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Levent Çelik'in başlama vuruşu ile başlayan turnuvada 15 takım mücadele verecek.  

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ile Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından ortaklaşa olarak düzenlenen 35 yaş üstü futbol turnuvası başladı. 11 Nisan Şehir Stadyumu 1 ve 2 nolu çim sahada başlayan 35 yaş üstü futbol turnuvasının başlama törenine Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Levent Çelik, Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekili Nihat Kılıç, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Keşküş, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Şube Başkanı Mehmet Aktaşoğlu ile sporcular katıldı. Turnuva: Akçakale Belediyesipor-Çamlıdere ile Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği-Ceylanpınarspor takımları arasında oynanan karşılaşma ile başladı. 15 takımın yarışacağı turnuvanın başlama vuruşunu Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Levent Çelik yaptı. Başlama vuruşunun ardından iki takım sahada kıyasıya bir mücadele verdi. 15 takımın yarışacağı turnuvada birinci olan takıma Büyükşehir Belediyesi kupası verilecek.

HER ZAMAN SPORCUNUN YANINDAYIZ

Spor ve spor camiasına her zaman destek sağlayan Büyükşehir Belediyesi ile Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından düzenlenen turnuvanın hayırlı olmasını dileyen Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Levent Çelik, "Büyükşehir Belediye Başkanlığımız ile Amatör Spor Kulüpleri tarafından organize edilen 35 yaş üstü futbol turnuvasına katılan tüm takımlara başarılar diliyorum. Bu organizasyonda emeği geçen tüm arkadaşlara Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi olarak teşekkür ediyorum" dedi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Keşküş ile Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Şube Başkanı Mehmet Aktaşoğlu, ise turnuvada emeği geçen Şanlıurfa Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ve ekibine teşekkür etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ceylanpınar, Belediye Bülteni Okuyor
Ceylanpınar, Belediye Bülteni Okuyor
AK Parti Kongresine Şanlıurfa’dan Yoğun Katılım
AK Parti Kongresine Şanlıurfa’dan Yoğun Katılım