53 dekarlık çöp alan Rekreasyon parkı oluyor

53 dekarlık çöp alan Rekreasyon parkı oluyor

Şanlıurfa Viranşehir Yenişehir Mahallesinde 53 dönümlük alanda Rekreasyon parkı yapmak için “ Rekreasyon park yapım işi ” ihalesi gerçekleştirildi.

12 Eylül 2017 - 14:39 - Güncelleme: 12 Eylül 2017 - 14:52

Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinin Kayyum Belediyesi büyük projeleri bir bir hayata geçirmek için çalışmalara başladı.

Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesi Yenişehir mahallesinde uzun yıllar çöp alanı olarak kullanılan 53 dönümlük alanda Rekreasyon parkı yapmak için “ Rekreasyon park yapım işi ” ihalesi gerçekleştirildi.

Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinin en büyük modern parkı olma özelliği taşıyan Rekreasyon parkı için belediyemiz toplantı salonunda ihale yapıldı.

Şanlıurfa Viranşehir Başkan Yardımcısı ve Komisyon Başkanı Arslan Çiftçi ve komisyon üyeleri huzurunda toplantı odasında saat 14:30’da gerçekleşen “ Rekreasyon park yapım işi ” ihalesine 7 istekli firma katılırken,1 istekli firmanın teklifi uygunsuz olduğundan dolayı ihaleden elendi.

Basına açık şeffaf olarak  gerçekleşen İhalede isteklilerin vermiş olduklarını teklif zarfları komisyon tarafından okunup incelendi. Tekliflerin ardından açık oturum kapatılarak kapalı oturuma geçildi. Kapalı oturumda yapılacak olan inceleme ve değerlendirme sonrası sonuç isteklilere elektronik posta yoluyla iletileceği belirtildi.

İhale öncesi kısa bir açıklama yapan Belediye Başkan Yardımcısı Arslan Çiftçi, ihalenin hayırlara vesile olmasını temenni ederek katılım sağlayan istekli firmalara teşekkür etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AK Parti Şanlıurfa İl Başkanından Birecik ve Halfeti Açıklaması
AK Parti Şanlıurfa İl Başkanından Birecik ve Halfeti...
Karaköprü Belediyesi’nden Yapılandırma Uyarısı
Karaköprü Belediyesi’nden Yapılandırma Uyarısı