6 İl’de FETÖ Operasyonu, 3 Gözaltı

6 İl'de FETÖ Operasyonu, 3 Gözaltı

Bitlis merkezli Ankara, İstanbul, Tekirdağ, Şanlıurfa ve Van illerinde eş zamanlı olarak toplam 5 şahsa yönelik yapılan operasyonda 3 kişi gözaltına alındı.

04 Kasım 2017 - 16:07

Bitlis merkezli Ankara, İstanbul, Tekirdağ, Şanlıurfa ve Van illerinde eş zamanlı olarak toplam 5 şahsa yönelik yapılan operasyonda 3 kişi gözaltına alındı. Bitlis İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğünce FETÖ/PDY operasyonu düzenlendi.Bitli Valiliğinden yapılan açıklamada FETÖ/PDY silahlı terör örgütünün faaliyetlerinin deşifre edilmesi ve engellenmesine yönelik olarak sürdürülen çalışmalar kapsamında 3 kişi gözaltına alındı.

Valilikten yapılan resmi açıklamada şu ifadelere yer verildi. "Bitlis İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğünce FETÖ/PDY Terör Örgütü İl Mahrem Yapılanmasının Faaliyetlerinin deşifre edilmesi ve Önlenmesine yönelik olarak yapılan çalışmalar neticesinde, 02.11.2017 günü Ankara, İstanbul, Tekirdağ, Şanlıurfa ve Van illerinde eş zamanlı olarak toplam 5 şahsa yönelik gerçekleştirilen planlı operasyon neticesinde; H.A., F.Ö., C.A.K. isimli şahıslar yakalanarak gözaltına alınmış, 2 şahsın yakalanmasına yönelik çalışmalar devam etmektedir. Terör örgütleri ve bu örgütlerin gerçekleştirdikleri eylemlere karşı mücadelemiz, halkımızın desteğini alan güvenlik güçlerimizin titiz, özverili ve koordineli çalışmaları ile birlikte kararlılıkla devam etmekte ve edecektir. Kamuoyuna saygı ile duyurulur"

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ertekin Ailesinin Acı Günü
Ertekin Ailesinin Acı Günü
Tenis Oyun Dünyası Açılışa Gün Sayıyor
Tenis Oyun Dünyası Açılışa Gün Sayıyor