Abdulkadir Açar Konferans Verecek

Abdulkadir Açar Konferans Verecek

Gençlerle Kültür ve Sanat buluşmaları etkinlikleri kapsamında Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Eğitimci Abdulkadir AÇAR Öğrencilere Gençlik ve Gelecek Konulu bir konferans verecektir.

10 Aralık 2018 - 20:38

Şanlıurfa İli Kültür Eğitim Sanat ve Araştırma Vakfı (ŞURKAV) Gençlerle Kültür ve Sanat buluşmaları etkinlikleri kapsamında bu yıl Şanlıurfa Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerine, Kültür Sanat gezileri, Konferanslar, Resim yarışmaları düzenliyor.

Yapılan etkinliklerle Öğrencilerin; merak sahibi, araştırmacı, entelektüel niteliklerini öne çıkarmak ve nitelikli bilgi edinilmesini sağlayarak, Şanlıurfa Kent ve Kültür hayatının bilinmesine, milli manevi, kültürel değerlerin tanınmasına, benimsenmesine, geliştirilmesine ve bu değerlerin korunarak gelecek nesillere, aktarılmasına katkı sağlanmasını, insani ve kültürel değerlere karşı duyarlılık ve farkındalık oluşturularak toplumsal dayanışma ve bütünleşmeye,  Öğrencilerin ders dışı kültür ve sanat faaliyetlerinde bulunmalarına fırsat tanınması hedeflenmektedir.

Faaliyetler kapsamında Kültür Sanat Gezileri başlamış olup, 2018-2019 eğitim ve Öğretim yılı sonuna kadar devam edecektir.

Kültür ve Sanat Faaliyetleri kapsamında 12 Aralık 2018 Çarşamba günü Saat 14.00’te ise Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri, Eğitimci, Abdulkadir AÇAR Öğrencilere Gençlik ve Gelecek Konulu bir konferans verecektir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Takla Atan Motosikletin Sürücüsü Hayatını Kaybetti
Takla Atan Motosikletin Sürücüsü Hayatını Kaybetti
Budak Ailesinin Acı Günü
Budak Ailesinin Acı Günü