Abdullah Gül Şanlıurfa’ya Geliyor

Abdullah Gül Şanlıurfa'ya Geliyor

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 12 Ekim Perşembe günü 22. dönem Milletvekili Faruk Bayrak’ın davetlisi olarak Şanlıurfa’ya geliyor.

30 Eylül 2017 - 22:08 - Güncelleme: 30 Eylül 2017 - 22:12

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 12 Ekim Perşembe günü 22. dönem Milletvekili Mehmet Faruk Bayrak’ın davetlisi olarak Şanlıurfa’ya geliyor.

Alınan bilgilere göre Eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, çeşitli temaslarda bulunmak üzere kirvesi olan 22. Dönem AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Faruk Bayrak’ın davetlisi olarak Şanlıurfa’ya gelecek.

Şanlıurfa’da çeşitli temaslarda bulunacak olan Abdullah Gül, ilk olarak 12 Ekim Perşembe akşamı düzenlenecek olan sıra gecesine katılacak. Cuma günü sabah kahvaltısında Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri ile bir araya geleceği bildirilen Abdullah Gül, STK Temsilcileri ile fikir alışverişinde bulunup sorunlarını dinleyeceği belirtildi. Abdullah Gül’ün Cuma akşamı ise Faruk Bayrak’ın Şanlıurfa’nın Hilvan ilçesinde bulunan Saluca Köyü’nde çok sayıda kanaat önderinin iştirak edeceği tahmin edilen akşam yemeğine katılacağı öğrenildi. 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, daha sonra uçakla Ankara’ya hareket edecek. (Güneydoğu TV)

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • UURFALI VATANDAŞ
  1 ay önce
  SAYIN ABDULLAH GÜL KENDİNİZE BİR PARTİ KURUN BELEDİYE SEÇİMLERİNDEN ÖNCE PARTİNİZ HAZIR OLSUN MİLLETİN KARŞISINA ÇIKIN ASLANIN OLMADIĞI YERDE ÇAKALLAR KENDİNİ HÜKÜMDAR SANARMIŞ PARTİNİZİ KURUN
 • 63 hilvan
  11 ay önce
  helal
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Muhterem İnce Suriye Sınırında
Muhterem İnce Suriye Sınırında
Urfa'da Siyasilerin Karşısında Kendini Benzin ile Yaktı
Urfa'da Siyasilerin Karşısında Kendini Benzin ile Yaktı