Abdurrahman Deniz Uğurlu Aday Adayı Oldu

Abdurrahman Deniz Uğurlu Aday Adayı Oldu

Gazeteci Abdurrahman Deniz Uğurlu, 24 Haziran'da yapılacak seçimlerde HÜDA PAR’dan Şanlıurfa milletvekilli aday adayı oldu.

10 Mayıs 2018 - 14:44

Gazeteci Abdurrahman Deniz Uğurlu, 24 Haziran'da yapılacak seçimlerde HÜDA PAR’dan Şanlıurfa milletvekilli aday adayı oldu. 27’nci Dönem Milletvekili Genel Seçimi için HÜDA PAR’a başvurular sürüyor. Gazeteci Abdurrahman Deniz Uğurlu, 24 Haziran'da yapılacak seçimlerde HÜDA PAR’dan Şanlıurfa milletvekilli aday adayı oldu.

HÜDA PAR Şanlıurfa İl Başkanlığına gelen Uğurlu, başvuru formu ve evraklarını, HÜDA PAR Şanlıurfa İl Başkanı Basri Demir’e teslim ederek resmi başvurusunu yaptı.

Başvurusu ile ilgili gazetecilere açıklama yapan Uğurlu, “HÜDA PAR sahip olduğu ilkeler ve değerler üzerine siyaset yapan bir partidir. Siyasetin;  inanç, erdem ve ahlak temelinde, dürüst ve ilkeli bir siyasi anlayış ile yapılabileceğini insanlığa gösterir. HÜDA PAR siyasi misyonu ile Türkiye siyasetine yeni bir soluk ve anlayış getireceğine inandığım için aday adayı oldum.” dedi.

HÜDA PAR’ın aday adaylığı için başvurularının bugün sona ereceği, Siverek’ten ise biri bayan 5 kişinin aday adaylığı için başvuruda bulunduğu öğrenildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa'da dereye düşen çocuk boğuldu
Şanlıurfa'da dereye düşen çocuk boğuldu
Şanlıurfa’da deprem
Şanlıurfa’da deprem