Açanal Halfeti’de Temaslarda Bulundu

Açanal Halfeti'de Temaslarda Bulundu

Şanlıurfa Milletvekili Zemzem Gülender Açanal Bozova’daki temaslarının ardından Halfeti'yi ziyaret ederek temaslarda bulundu.

08 Ağustos 2018 - 13:52 - Güncelleme: 09 Ağustos 2018 - 14:25

Bozova’daki temaslarının ardından Halfeti’ye giden Şanlıurfa Milletvekili Zemzem Gülender Açanal ve beraberindekiler ilk olarak Halfeti İlçe Başkanlığını ziyaret etti. İlçe Başkanı Canan Onur Seyyar ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Açanal burada da ilçe sorunlarına ilişkin bir toplantı yaptı. Ziyaret anısına Milletvekili Açanal’a hediye takdim eden  Halfetiİlçe Başkanı Canan Onur Seyyar Açanal’a teşekkür etti.

AÇANAL’DAN HALFETİ KAYMAKAMI ALBAYRAK’A ZİYARET

Milletvekili Zemzem Gülender Açanal Halfeti Kaymakamı, Belediye Başkan Vekili Şeref Albayrak’ımakamında ziyaret ederek ilçede yürütülen çalışmalar hakkında brifing aldı.Başkan Vekili Albayrak ‘ı yaptığı hizmetlerden dolayı tebrik eden Milletvekili Açanal Eski Halfetiye geçti.

Eski Halfeti de Kaymakamlık bünyesinde hizmet veren HEM’de bayanların el emeği göz nuru eserleri inceleyen Milletvekili Açanal hem bölge kadınlarını hem de kendilerine destek veren Kaymakam Albayrak’ı kutladı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa'da Özel Okul Kapatıldı
Şanlıurfa'da Özel Okul Kapatıldı
Şanlıurfa’da Petrol İstasyonuna Haciz 10 Gözaltı
Şanlıurfa’da Petrol İstasyonuna Haciz 10 Gözaltı