Açar Ailesinin Acı Günü

Açar Ailesinin Acı Günü

Dr.Halit, Açar Mehmet Bulent Açar Abdurrahman Açar Emine Açar Hacı Bedirhan Açar Hacı Mehmet Selim Açar ve Sadettin AÇAR'IN babaları Hacı Basri AÇAR Hakkın Rahmetine kavuştu.

24 Haziran 2019 - 10:06

Bedavi oğlu Mehmet Açar, Nahsan Açar, İbrahim Açar ve Keleş AÇAR’IN ağabeyleri, Dr.Halit, Açar Mehmet Bulent Açar, Abdurrahman Açar, Emine Açar, Hacı Bedirhan Açar, Hacı Mehmet Selim Açar ve Sadettin AÇAR'IN babaları  Sahir,Mustafa,Mehmet Bedirhan,Mehmet ve Ahmet BEDİRHANOĞLU'NUN amcaları,Bahattin,Mustafa,Sedat, Yasin,Mehmet ve Mehmet Bedirhan Gündüz’ün dayıları İmam Bakır AKTAŞOĞLU’NUN kayınbabası,Müslüm,Tayyar, Mehmet,Ahmet ve Ömer Ertürk‘ün enişteleri,Hacı Basri AÇAR 78 Yaşında Hakkın Rahmetine kavuştu.

Hacı Basri Açar’ın Cenazesi 24 Haziran öğle namazını müteakiben Yeni Asri Mezarlık Camiinden kaldırılarak Yeni Asri mezarlığa defnedilecek.

Açar Ailesinin erkekleri taziyeleri Ramazan Başak Taziye Evinde Kadınları ise Osman Gazi Camii taziye evi (Profilo İlkokulu Yanı) kabul edecek.Bizde Şanlıurfa 63 Urfa Haber merhuma Allahtan rahmet ailesine baş sağlığı diliyoruz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Urfalı Gençlerde Dövme Merakı
Urfalı Gençlerde Dövme Merakı
Ceylanpınar'da Kesilen Cezaları ile İlgili Açıklama
Ceylanpınar'da Kesilen Cezaları ile İlgili Açıklama