Açık Hava Yaz Sineması Yoğun İlgi Gördü

Açık Hava Yaz Sineması Yoğun İlgi Gördü

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından Fatih Sultan Mehmet Parkı'nda (Kasaptaşı) düzenlenen Açık Hava Yaz Sineması vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü.

03 Eylül 2018 - 13:44

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından 'Yaz Akşamları Etkinlikleri' kapsamında Fatih Sultan Mehmet Parkı'nda (Kasaptaşı) düzenlenen Açık Hava Yaz Sineması vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü.

Şanlıurfalı vatandaşlar için bir biri ardına düzenlediği etkinliklerle halkın takdirini toplayan Büyükşehir Belediyesi, Haziran ayında başladığı Yaz Akşamları Etkinliklerine devam ediyor. Her hafta cuma, cumartesi ve pazar günleri Sıra Gecesi Konseri ve Açık Hava Yaz Sinema gösterimi düzenleyen Büyükşehir Belediyesinin Fatih Sultan Mehmet Parkı'ndaki (Kasaptaşı) sinema gösterimine yine ilgi yoğun oldu. İlk olarak çocuklar için çizgi film gösterimi yapan Büyükşehir Belediyesi, ardından yetişkinlere yönelik yerli film sinema gösterimi düzenledi.

Sinema gösterimine katılan vatandaşlar Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'ye teşekkür ettiler. Ayrıca film gösterimi öncesi vatandaşlara çeşitli ikramlarda bulunuldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
6 Kişinin Öldüğü Olay İle İlgili İddialara Açıklama Geldi
6 Kişinin Öldüğü Olay İle İlgili İddialara Açıklama Geldi
Akademik Birlik Derneğinden Rektör Çelik'e Ziyaret
Akademik Birlik Derneğinden Rektör Çelik'e Ziyaret