Açıkgöz Eczacıları Ziyaret Etti

Açıkgöz Eczacıları Ziyaret Etti

Şanlıurfa Suruç Belediye Başkanı Tarık Açıkgöz 150 Yatak kapasiteli Suruç Devlet Hastanesi karşısında bulunan eczacıları ziyaret etti.

01 Ekim 2018 - 11:37

Şanlıurfa Suruç Belediye Başkanı Tarık Açıkgöz 150 Yatak kapasiteli Suruç Devlet Hastanesi karşısında bulunan eczacıları ziyaret etti. Bir yandan ilçede yapılan proje ve hizmetleri yerinde görmek yetkililerden çalışmalar ile alakalı bilgi alan gezi ve incelemelerini aralıksız olarak sürdüren Suruç Belediye Başkanı Tarık Açıkgöz bir yandan da ilçe esnafına ziyaretlerini sürdürüyor.

Daha önce Suruç 150 Yataklı Devlet Hastanesini ziyaret eden hastalarla bir araya gelen Baskan Açıkgöz bu kez de ilçede faaliyette bulunan Eczacıları ziyaret etti.

Sağlıkta olmazsa olmaz konumunda olan Eczacıları ayaküstü ziyaret eden Açıkgöz hepsine ayrı ayrı başarılar diledi. Gittiği her eczacıda yoğun ilgi ile karşılanan Belediye Başkanı Tarık Açıkgöz'u Suruçlu eczacılar yörede sıkça tüketilen acı kahve ( mirra) ile karşıladılar. Eczacıların yoğun ilgisinden dolayı kendilerine teşekkür eden Başkan AÇIKGÖZ onları sık sık ziyaret edeceğini belirtti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Halfeti'de Silahlı Kavga 4 Yaralı
Halfeti'de Silahlı Kavga 4 Yaralı
İŞKUR Önünde Uzun Kuyruklar Oluştu
İŞKUR Önünde Uzun Kuyruklar Oluştu