Açıkyol Ailesinin Acı Günü

Açıkyol Ailesinin Acı Günü

Şinasi Açıkyol’un Abisi,Bahattin Açıkyol,Zeki Açıkyol ve emre Açıkyol’un amcaları HACI MEHMET AÇIKYOL Hakkın Rahmetine Kavuşmuştur.

21 Kasım 2018 - 10:42 - Güncelleme: 21 Kasım 2018 - 16:17

Merhum Hacı Bahattin Açıkyol’un Oğlu, Merhum Hacı Mahmut Ören’in Damadı, Şinasi Açıkyol’un Abisi, H.Semih Polat,Halil Güzel,Mustafa Özbek,Fuat Gürkan’ın Kayınbiraderi Merhum Nurettin Sözen’in Yeğeni Faruk Sözen,Müslüm Sözen,Bekir Sözen’in Halasıoğlu Osman Güzel ve Serkan Güzel, İbrahim Polat,Salih Polat’ın Dayısı,Ömer Özbek ve Reşit Özbek’in Dayısı,Adnan,Ahmet ve İbrahim Kısmet ile Haydar Yetkinin Teyzesioğlu,Bahattin,zeki ve emre Açıkyol’un amcaları, Merhum Ahmet Karaçizmeli, Merhum Mahmut Barutçu Ve Salih Demirin Bacanağı Haki Örenin Eniştesi HACI MEHMET AÇIKYOL Hakkın Rahmetine Kavuşmuştur.

Mehmet Açıkyol’un Cenazesi:21.11.2018 Öğlen Namazına Müteakiben Yusuf Paşa Camiinden Alınarak Bedıüzzaman Aile Mezarlığına Defnedilecek.

Açıkyol Ailesi taziyeleri Özlek Taziye evinde kabul edecek bizde Şanlıurfa 63 Haber olarak merhuma Allahtan rahmet ailesine baş sağlığı diliyoruz.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Ahmet BEY
  8 ay önce
  Ailesine ve tüm yakınlarına başsağlığı diliyorum,Allah mekanını Cennet eylesin .
 • Nebi BOZ
  8 ay önce
  Allah mekanını Cennet eylesin inşallah,Yakınlarına başsağlığı diliyorum.Seni çok özleyeceğiz Mehmet Abim.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akçakale Kudüs Gibi Olmadan Harekat Başlamalı
Akçakale Kudüs Gibi Olmadan Harekat Başlamalı
Behçet Atilla Şanlıurfa'ya Döndü
Behçet Atilla Şanlıurfa'ya Döndü