Adalet Birlik Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Belli Oldu

Adalet Birlik Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Belli Oldu

Adalet Birlik Parti Şanlurfa İl Başkanlığına Ömer Akyüz getirildi. Akyüz Şanlıurfa’daki Basın mensupları ile bir araya geldi.

05 Ağustos 2018 - 22:07 - Güncelleme: 05 Ağustos 2018 - 22:24

Adalet Birlik Parti Şanlurfa İl Başkanlığına Ömer Akyüz getirildi.Akyüz Şanlıurfa’daki Basın mensupları ile bir araya geldi.

Adalet Birlik Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Ömer AKYÜZ Şanlıurfa 63 Haber'e yaptığı açıklamada, yüzünü Güneşe çeviren günebakan ve ona ışık olan güneş logosu ile Adalet Birlik Partisi, siyaset sahnesinde yer aldı. Genel Başkanımız İrfan UZUN Beyefendi Önderliğinde, ben de Adalet Birlik Parti Şanlurfa İl Başkanı oldum. Bu can bu tende olduğu müddetçe bende genel başkanımızın, partimizin, Şanlıurfa’mızın emrinde olmaktan onur duyacağımı belirtmek isterim. Peygamberler diyarı Şanlıurfa’mızdan Sizleri hürmetle saygıyla selamlıyorum.

AKYÜZ olarak sağcısını, solcusunu, muhafazakârını, her kesimi ama her kesimi kucaklayacak kocaman bir yüreğe sahibim. Rejimle problemi olmayan ülkemizin bölünmez bütünlüğüne uzanan elin ve dilin karşısında sağlam duran herkesin, Yüzünü Güneşe çeviren günebakan ve ona ışık olan güneş ışıkları sadece partililerimizi aydınlatmayacak, her kesimi aydınlatacaktır. Güneş Doğudan doğar, Adalet Birlik Partisi de Urfa’dan bir güneş gibi doğuyor.

Ürünü para etmeyen çiftçilerimize, kapanan fabrikalarının bakkallarının yasını tutan insanlarımıza, fedakâr öğretmenlerimize, üzerine toz kondurmayacağımız askerlerimize, polislerimize, umutları kırılmış işsizlerimize, yaşlılarımıza, geleceğinden endişe eden öğrencilerimize ve velilere, siftahsız dükkân kapatan esnafımıza kısacası Türkiye’mize hizmeti ibadet sayan bir anlayışla yürüyeceğiz. Bu yolda yürürken siyasette ahlakı baş tacı yapmış pırıl pırıl insanlarla yürüyeceğiz. Adalet Birlik Partisin de il başkanı,  ilçe başkanı olmayı, yönetici olmayı, üye olmayı onur saymaktayız. Türk İslam Birliği üzerinde taviz vermeyeceğiz.  Adalet Birlik Partisi  İl Başkanlığı görevinin bana resmen verilmesiyle il binası ve ilçe teşkilatlarını kurmak için ön çalışmalara başladım. Önümüzdeki hafta netleşmeye başlayacağını umuyorum. Hedefimiz tekdir. Halkı zengin, ülkesi güçlü, devleti saygın bir Türkiye için Allah’ın izni ile tek başına iktidar olacağız. Türkiye’mize hayırlar getirsin. İnsanlara umut olma yolunda yola çıktık. Dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Halfeti'de Silahlı Kavga 4 Yaralı
Halfeti'de Silahlı Kavga 4 Yaralı
İŞKUR Önünde Uzun Kuyruklar Oluştu
İŞKUR Önünde Uzun Kuyruklar Oluştu