Aday Gösterilmeyen Nihat Çiftçi’den Açıklama

Aday Gösterilmeyen Nihat Çiftçi'den Açıklama

AK Parti tarafından Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı gösterilmeyen Nihat Çiftçi açıklamalarda bulundu.

24 Kasım 2018 - 22:13 - Güncelleme: 24 Kasım 2018 - 22:36

AK Parti tarafından Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı gösterilmeyen Yerine Nihat Çiftçi açıklamalarda bulundu. Nihat Çiftçi Açıklamalarında, Bu güne kadar bu kutlu yolda beni yalnız bırakmayan başta eşim ve çocuklarım olmak üzere; Şanlıurfalı hemşehrilerime, milletvekillerimize, meclis üyelerime, çalışma arkadaşlarıma,ilçe başkanları ve yönetimlerine, STK'larımıza ve akrabalarıma teşekkür ederim.

17 yıldır Şanlıurfa'da siyaset yapıyorum.Her mücadele ve hizmette çalışma kadromuzla birlikte Şanlıurfa'nın menfaatını ön planda tutum.Özel nedenlerden dolayı 3 ay önce Sn. Cumhurbaşkanımızdan affımı istemiştim. Bu gün Zeynel Abidin Beyazgül arkadaşımız açıklanmıştır. Hayırlı olsun. Şanlıurfa'mıza 3 yılda 30 Yıllık bir proje gerçekleştirdik. Herşey Şanlıurfamız içindir. Şanlıurfalı kardeşlerimi çok sevdim. Onlara hizmet etmeyi bir ibadet olarak gördüm. Her dakikamı Şanlıurfa'nın kültürüne, turizmine, gençliğine, sporuna, müziğine, tarihine hizmetle geçirdim.İfadelerinden bulundu.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Murat DEMİRKAN
  4 ay önce
  Yav Bizim bu Urfa'da hiçmi şans olmaz.Bakın G.Antep'e Bir hanım efendi belediyeyi yönetiyor bizim Urfa büyük şehir dahil tüm ilçe belediye başkanlarından iyi yönetiyor. Allah yar ve yardımcısı olsun AMİNNNN.İnşallah Reis bir dahaki seçimde Sayın Fatma Şahin hanım efendiyi bizim Urfa'ya Aday yapar.
 • Kendobey
  4 ay önce
  Kasmerkent uydukentini yeni baskan yapacagini umuyorum. Hersey icin sagol baskan seni unutmayacagiz
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Küçük kaymakamlar talimat yağdırdı
Küçük kaymakamlar talimat yağdırdı
Kuş ilçede incelemelerde bulundu
Kuş ilçede incelemelerde bulundu