Aday Toru Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

Aday Toru Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Toru, Eyyübiye İlçesi Yenice Semt Pazarı ve Zahireciler Borsasını ziyaret etti.

13 Haziran 2018 - 01:50

Seçim çalışmalarını Eyyübiye İlçesi Yenice Semt Pazarı ve Zahireciler Borsasını ziyaret ederek sürdüren AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Toru, esnaf ve vatandaşların büyük ilgisiyle karşılandı.

Milletvekili adaylık listesinde yer aldığından bu yana çalışmalarına ara vermeden devam eden AK Aday İbrahim Toru, esnaf ve vatandaş ziyaretlerini sürdürüyor. Beraberinde Kadın Kolları ve Eyyübiye İlçe Teşkilatıyla birlikte semt pazarında esnaf ve vatandaşları ziyaret eden AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Toru, Yenice'de yoğun ilgiyle karşılandı.

24 Haziran seçimleri için Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti'ye destek isteyen Ak Aday Toru, önümüzdeki bu seçimin ülkemiz ve Müslüman coğrafyası için son derece önemli olduğunu belirtti. Milletimiz oynanan oyunun farkında diyen AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Toru; "24 Haziran seçimleri ki biz buna yüz yılın seçimi diyoruz. Esnafımız vatandaşlarımız da bunun farkında. Türkiye artık ayağındaki prangaları söküp koşmak istiyor. Halkımız Cumhurbaşkanımız Erdoğan ve AK Parti'ye bu bilinçle destek verecektir" dedi.

Sonrasında ise AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Toru ve beraberindekiler Zahireciler Borsası esnafını ziyaret etti. AK Aday Toru burada da Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti'ye destek istedi. Esnaf ve vatandaşlar tarafından zahireciler borsasında da sıcak ilgiyle karşılanan AK Aday Toru, esnafla uzun uzun sohbet ederek 24 Haziran seçimlerinin önemini anlattı.

AK Aday Toru'nun Şanlıurfa'nın öz evladı olduğunu vurgulayan Zahireciler Borsası esnafı ise, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek oylar Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti'ye mesajı verdi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa'da Özel Okul Kapatıldı
Şanlıurfa'da Özel Okul Kapatıldı
Şanlıurfa’da Petrol İstasyonuna Haciz 10 Gözaltı
Şanlıurfa’da Petrol İstasyonuna Haciz 10 Gözaltı