Ahmet Bahçıvan Adayım Dedi

Ahmet Bahçıvan Adayım Dedi

Şanlıurfa Belediye Eski Başkanlarından Elektronik mühendisi Ahmet Bahçıvan 2019 Yerel seçimlerinde aday olacağını sosyal medyadan duyurdu

07 Aralık 2018 - 22:59 - Güncelleme: 09 Aralık 2018 - 16:28

Şanlıurfa Belediye Eski Başkanlarından Elektronik mühendisi Ahmet Bahçıvan 2019 Yerel seçimlerinde aday olacağını sosyal medyadan duyurdu.Bahçıvan hangi partiden seçime gireceği yada bağımsız mı gireceği konusunda açıklamalarda bulunmadı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığına Aday olacağını duyuran Ahmet Bahçıvan, Muhterem Urfalı Hemşehrilerim Urfa’ya Adayım Hizmete Adayım Sonuna Kadar Adayım Bunuda Böyle Bilsinler..

Projesiz ve Heybesi Boş Olanlar Neye Güveniyor..? Aday Olmak İçin Anketlere Bakmadılar Halkın Talepleri Gözardı Edildi. Önemsenmedi. Siz Bilmezsiniz, Biz Biliriz Dediler. Sizi Değil Bizi Dinleyecek Aday Lazım Dediler.

Bize Koç Değil, Uysal Koyun Lazım Dediler. Urfamın 15 Yılını Yediler, Bir Beş Yılını Daha Yemesinler. Proje Yok, Hizmet Yok, Eser Yok. 31 Mart 2019 Seçimlerinde Urfamıza Kurban Urfalıya Hizmet Meşalesi Olmaya Kararlıyım. Büyük Urfayı Kurmaya Ben Varım. Ya Siz Bana Sahip Olmaya Varmısınız..?

Bu Can Urfa’ya Sahip Olmak İçin Sizinle Ya Siz Benimlemisiniz..? Sayılı Günler kaldı. Sayılı Günler Çabuk Geçer. Milletvekili Listesini Hazırlayıp Sizden Oy İsteyenler, Uyarınızı Kale Almayanlar Şimdi’de Belediye Başkan Adayını Size Dayatıyorlar.Buna Mecburmusunuz ? Projesi Olmayanları Seçmek Zorundamısınız ? Bu Kardeşiniz Proje ve Hizmetleriyle Her Zaman Emrinizdedir.İfadelerinde bulundu

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • kenne mıhe
    4 ay önce
    sinek ahmo doymamış. bi fabrika daha açacak. yeğeleri cağcağ mıço gene ortaya çıkacak
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Halfeti'de Silahlı Kavga 4 Yaralı
Halfeti'de Silahlı Kavga 4 Yaralı
İŞKUR Önünde Uzun Kuyruklar Oluştu
İŞKUR Önünde Uzun Kuyruklar Oluştu