Ahmet Yesevi Mahallesine 3 Yeni Park Yapılıyor

Ahmet Yesevi Mahallesine 3 Yeni Park Yapılıyor

Şanlıurfa Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Ahmet Yesevi Mahallesinde toplamda 18 dönüm alana sahip 3 yeni parkın yapım çalışmalarını yerinde inceledi

21 Nisan 2018 - 15:51

Şanlıurfa Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Ahmet Yesevi Mahallesinde toplamda 18 dönüm alana sahip 3 yeni parkın yapım çalışmalarını yerinde inceledi. Çalışmalarla ilgili teknik ekipten bilgiler alan Başkan Demirkol, “Her geçen gün yeşil alan miktarlarımız artmaktadır. 18 dönümlük 3 yeni parkımız, en kısa sürede halkımızın hizmetine sunulacaktır. Halkımıza hayırlı olsun” dedi.

Başkan Fevzi Demirkol’un “yemyeşil Haliliye” hedefiyle çalışmalarını yürüten Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü ile ortak yürüttüğü çalışmalarla yeni parkları Haliliye halkının hizmetine sunuyor. Bu kapsamda Ahmet Yesevi Mahallesinde yapımına başlanılan 18 bin metrekare alana sahip 3 yeni parkın çalışmalarına başlayan ekipleri, Başkan Fevzi Demirkol beraberinde Meclis Üyesi İsmail Güneş ve teknik ekibiyle birlikte ziyaret etti. Çalışmalarla ilgili teknik ekipten bilgiler alan Başkan Demirkol, parkların yapımının kısa sürede tamamlanarak, halkın hizmetine sunulması talimatını verdi.

İncelemeleriyle ilgili açıklama yapan Başkan Fevzi Demirkol, yeşil alan miktarını her geçen gün arttırdıklarının altını çizerek, şunları kaydetti:

“Haliliye Belediyesi olarak halkımızın kendini huzurlu, emin ve güvende hissedeceği yeşil alanlar oluşturmak istiyoruz. Geçmişte olan kişi başına düşen yeşil alan miktarını arttırarak çalışmalarımız devam ediyor. Karşıyaka, Sırrın, İmam Bakır, Ahmet Yesevi ve Devteşti mahallelerimizde yeni parkları oluşturma çalışmalarımız devam etmektedir. Her geçen gün yeşil alan miktarlarımız artmaktadır. Ahmet Yesevi Mahallemizdeki çalışmalarımızı yerinde inceledik. 18 dönümlük 3 yeni parkımız, en kısa sürede halkımızın hizmetine sunulacaktır. Halkımıza hayırlı olsun.”Mahalle sakinleri de, yapılan hizmetlerden memnun olduklarını vurgulayarak, Başkan Fevzi Demirkol’a teşekkür ettiler.Başkan Fevzi Demirkol, daha sonra Ahmet Yesevi Mahallesinde yapımı tamamlanarak, hizmete sunulan parkları inceledikten sonra mahalleden ayrıldı.(haliliye haber- haliliye haberleri- şanlıurfa haber- şanlıurfa haberleri- şanlıurfa 63 haber- son dakika urfa haberleri)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tartıştığı müşterinin otelini bastılar: 4 yaralı
Tartıştığı müşterinin otelini bastılar: 4 yaralı
Erdoğan Urfa Arabası İle Yaşadığı Kazayı Anlattı
Erdoğan Urfa Arabası İle Yaşadığı Kazayı Anlattı