Ahmet Yesevide 13 Yeni Sokak Açıldı- Videolu Haber

Ahmet Yesevide 13 Yeni Sokak Açıldı- Videolu Haber

Şanlıurfa Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Ahmet Yesevi Mahallesinde yapımı süren ve tamamlanan hizmetleri yerinde inceledi.

01 Kasım 2017 - 15:29

Şanlıurfa Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Ahmet Yesevi Mahallesinde yapımı süren ve tamamlanan hizmetleri yerinde inceledi. Ahmet Yesevi’de 13 yeni sokak açtıklarını ve bu sokaklarda kilitli parke çalışmalarının tamamlandığını vurgulayan Başkan Demirkol, “Ahmet Yesevi Mahallemizde yol hizmetimizin tamamlanmış olduğunu sevinçle, gururla ifade ediyorum” dedi.

Şanlıurfa Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, beraberinde Belediye Meclis üyeleri Emin Coşkun, İsmail Güneş, Mehmet Keskin ve birim müdürleriyle birlikte Ahmet Yesevi Mahallesini ziyaret etti. Mahalle Muhtarı Ömer Çiçek’in de eşlik ettiği ziyarette Başkan Demirkol, yapımı devam eden parkta incelemelerde bulunup birim müdürlerinden çalışmalarla ilgili bilgiler aldı. Mahallede yapımı tamamlanan yolları da inceleyen Başkan Demirkol, esnaf ve vatandaşlarla da görüşerek taleplerini dinledi.

Şanlıurfa Haliliye Belediye Başkanı Demirkol’un mahallede yaptığı incelemelerle ilgili açıklama yapan Ahmet Yesevi Mahalle Muhtarı Ömer Çiçek, “Birkaç gün önce başkanımız, meclis üyeleriyle birlikte gelip eksiklikleri tespit etti. Eksikliklerin hepsi giderildi ve başkanımız tekrar kontrole geldi. Başkanımıza, meclis üyelerimize, belediye çalışanlarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Başkan Fevzi Demirkol da, Ahmet Yesevi Mahallesinde bugüne kadar 13 yeni sokak açtıklarını ve bu sokaklarında yollarının yapılmasıyla birlikte mahallede parke döşemesi yapılmayan sokak kalmadığını vurguladı. Başkan Demirkol, şunları kaydetti:

“Bir süre önce muhtarımız, meclis üyelerimiz ve birim müdürlerimizle birlikte Ahmet Yesevi Mahallemize geldik. Burada yapılacak hizmetlerimizi gözden geçirdik; şuanda Ahmet Yesevi Mahallemizde yeni açmış olduğumuz onüç yolun kilitli beton parke döşeme çalışması tamamlandı. Ahmet Yesevi Mahallemizde kilitli taş döşenecek sokağımız kalmamıştır. Bu çalışmalarımız devam etmektedir. Ahmet Yesevi Mahallemizde dolaştık ve yapmış olduğumuz çalışmaları, Belediye Meclis üyelerimiz İsmail Güneş, Mehmet Keskin, Emin Coşkun ve Muhtarımız Sayın Ömer Çiçek ile birlikte inceledik. Çalışmalarımız diğer mahallelerimizde de devam etmektedir. Kırsalda altı noktada mahalle içi yol çalışmalarımız devam etmektedir. Bu çalışmalarımız bittikçe de, vatandaşlarımızla birlikte hizmete açacağız. Ahmet Yesevi Mahallemizde yol hizmetimizin tamamlanmış olduğunu sevinçle, gururla ifade ediyorum.”

Başkan Demirkol, açıklamalarının ardından mahalleden ayrıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kit Ailesinin Acı Günü
Kit Ailesinin Acı Günü
Göktepe ve Haklı Ailesinin Acı Günü
Göktepe ve Haklı Ailesinin Acı Günü