Aidatı Geciktiren Faiz Ödüyor Haberimize Açıklama Geldi

Aidatı Geciktiren Faiz Ödüyor Haberimize Açıklama Geldi

Sitemizde yayınlanan Urfa’da Bu sitede Aidatı Geciktiren Faiz Ödüyor başlıklı haberimiz üzerine Ceylanpark site yönetim vekili Av.Salih Dikeç imzası ile gönderilen yazı ile konuya açıklık getirdi.

18 Aralık 2018 - 15:50 - Güncelleme: 20 Aralık 2018 - 00:14

Sitemizde yayınlanan Urfa’da Bu sitede Aidatı Geciktiren Faiz ödüyor başlıklı haberimiz üzerine Ceylanpark site yönetim vekili Av.Salih Dikeç imzası ile gönderilen yazı ile  konuya açıklık getirdi.

Dikeç açıklamasında; Ceylan park Evleri Site yönetimi sadece ve sadece aidat borcunu zamanında ödemeyenler veya ödememeyi alışkanlık haline getiren site sakinleri için ihtar niteliğinde SMS gönderilmiş, yönetim ve Avukat burada art niyetle değil, tamamen iyi niyetli davranarak borcunu ödemeyen site sakinlerine karşı direk icra takibi cihetine gidebilecek durumda olmasına rağmen, borcunu ödemeyenlere karşı bir kez daha süre vermiştir.

Site yönetiminin aidatlar dışında başkaca bir geliri bulunmamakta birlikte, aidatların zamanında  ödenmemesi durumunda ; site bünyesinde çalışan  emekçi güvenlik görevlileri ,kat görevlileri ,kat görevlileri , hamam ve havuzu temizleyen görevlilerin maaşlarını zamanında ve tam ödenmemesi gibi  olumsuzlukların  yanı sıra ,site içinde ortak kullanılan alan ve teçhizatların verimli bir şekilde hizmete sunulması  jeneratör bakım ve mazot ödemesi gibi önemli hizmetler yapılamayacaktır. Ayrıca site içersinde meydana gelen arıza, onarım ve bakım gibi hizmetlerde çok önemli ölçüde aksayacaktır. Site  yönetiminin temel amacı; tüm site sakinlerinin ortak alanda dedi.

2018/12/2018-12-18-15-57-14.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Baydilli Erken Mesaide
Baydilli Erken Mesaide
İşte yeni askerlik sisteminin detayları
İşte yeni askerlik sisteminin detayları