AK Aday Aksak’a Destek Artıyor

AK Aday Aksak’a Destek Artıyor

AK Parti Ceylanpınar Belediye Başkan adayı Abdullah Aksak’a destek her geçen gün biraz daha artıyor.

02 Şubat 2019 - 22:54

Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesinde binlerce vatandaşımızın sevgi gösterisinde bulunduğu AK Parti Ceylanpınar Belediye Başkan adayı Abdullah Aksak’a destek her geçen gün biraz daha artıyor.

24. dönem AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Prof.Dr. Abdülkerim Gök’ün girişimleriyle Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesinde bir araya gelen binlerce Ceylanpınarlı vatandaşlarımız, AK Parti Ceylanpınar Belediye Başkan adayı Abdullah Aksak’a sevgi gösterisinde bulundu.

Partimize Yeni Katılımlar Gerçekleşiyor

“Hamdolsun Ceylanpınar’da Hergün Partimize yeni katılımlar gerçekleşiyor” diyen 24. dönem AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Prof.Dr. Abdülkerim Gök, “Bizleri bağırlarına basan hemşehrilerime yürekten teşekkür ediyorum.Hz.Mevlana’nın; ‘Geminin yüzmesi için, suya ihtiyaç vardır. Ama su, geminin içine girerse, onu batırır. Gemi için su ne ise, mü'min için dünya odur’ dediği gibigemi batmasın diye hepimiz elimizden geleni esirgemeyeceğiz. Ülkemize, memleketimize, insanlarımıza hizmeti, hatta İslam alemine desteği gaye edinen Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan gibi bir liderin yolunda olan arkadaşlarımıza da destek olmaya devam edeceğiz” dedi.

Kazanacağımız Her Başarı, Aydınlık Yarınlarımıza Işık Olacaktır

Prof.Dr. Abdülkerim Gök, “Mahalli seçimlerde partimizin elde edeceği güzel neticeler, Türkiye’yi her alanda hedeflerine ulaştıracak çalışmalarımızda bize moral desteği verecektir.Büyükşehirlerimizde, illerimizde, ilçelerimizde, beldelerimizde kazanacağımız her başarı, ülkemizin aydınlık yarınlarına tutulmuş bir ışık olacaktır.Mahalli İdareler Seçimleri Manifestomuzdaki ilkelerimiz, milletimize yeni dönemdeki yönetim anlayışımızı ifade eden taahhütlerimizdir” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bakan Koca'dan Viranşehir'e Müjde
Bakan Koca'dan Viranşehir'e Müjde
Mızrakçı Ailesinin Acı Günü
Mızrakçı Ailesinin Acı Günü