Ak Aday Aksak’tan Mhp’ye Ziyaret

Ak Aday Aksak'tan Mhp'ye Ziyaret

AK Parti Ceylanpınar Belediye Başkan Adayı Abdullah Aksak MHP Ceylanpınar İlçe Başkanı Aziz Uçar’ı makamında ziyaret ederek birlik mesajı verdiler.

18 Şubat 2019 - 11:25 - Güncelleme: 19 Şubat 2019 - 21:08

AK Parti Ceylanpınar Belediye Başkan Adayı Abdullah Aksak, beraberindeki heyet ile beraber, Milliyetçi Hareket Partisi MHP Ceylanpınar İlçe Başkanı Aziz Uçar’ı makamında ziyaret ederek birlik mesajı verdiler.

İttifak çerçevesinde ellerinden gelen her türlü fedakârlığı yapacaklarını belirten Milliyetçi Hareket Partisi Ceylanpınar İlçe Başkanı Aziz Uçar ”Mesele memleket meselesi ve bu seçimde ittifakı en güzel şekilde temsil edeceğiz. Bunun için birlik ve beraberlik içerisinde daha çok koşacağız, daha çok yorulacağız, daha çok fedakârlık yapacağız. Bir bütün olarak ülkesini seven, devletine bağlı, çocuklarımızın istikbalini düşünen bireyler olarak hareket etmek zorundayız ” dedi.

Eski Anlayışlarla, Eski Yaklaşımlarla Ceylanpınar Yönetilemez

Milliyetçi Hareket Partisi Ceylanpınar İlçe Başkanlığı’na yeni atanan Başkan Aziz Uçar’a hayırlı olsun ziyaretinde konuşan AK Parti Ceylanpınar Belediye Başkan Adayı Abdullah Aksak “Ceylanpınar nüfusu on yılda on bin arttı. Nüfusla birlikte araç sayısı da arttı. Caddeler hızla yetersiz hale geliyor, trafik karmaşıklaşıyor. Ceylanpınar’ın her yanından yeni binalar yükseliyor, yapılaşmanın hızına yetişmek her geçen gün zorlaşıyor. Siz bir de on yıl sonrasını düşünün. Ceylanpınar için yeni şeyler söyleme zamanı gelmedi mi?  İşte onun için yeni bir Ceylanpınar anlayışına, yeni bir Ceylanpınar idealine ihtiyacımız var diyorum. O nedenle artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak diyorum. Yeni bir Ceylanpınar için, geleceğin Ceylanpınar’ını yakalamak, bu büyümeyi, bu gelişmeyi olumluya çevirmemiz lazım diyorum. Yani diyorum ki, eski anlayışlarla, eski yaklaşımlarla Ceylanpınar yönetilemez artık. İnanın bana, eskide ısrar etmek Ceylanpınar’a yapılmış en büyük kötülük olacaktır. Bunu hiç birimiz istemeyiz” ifadelerini kullandı.

Milliyetçi Hareket Partisi Ceylanpınar İlçe Başkanı Aziz Uçar’a hayırlı olsun ziyaretine geldiklerini belirten 24. Dönem Şanlıurfa Milletvekili Doç. Dr. Abdülkerim Gök ise “Ülkemizde bu birlikteliğin, bu ittifakın son derece anlamı olduğu gibi, ilçemiz açısından da anlamı vardır. Ceylanpınar’da tam ittifak adı altındaki bu güzel kardeşliğimiz, seçim süresince de devam edecektir” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tartıştığı müşterinin otelini bastılar: 4 yaralı
Tartıştığı müşterinin otelini bastılar: 4 yaralı
Akçakale'de Amca Yeğenini Öldürdü
Akçakale'de Amca Yeğenini Öldürdü