AK Kadınlardan Çakmaklı ve Demirkol’a Ziyaret

AK Kadınlardan Çakmaklı ve Demirkol’a Ziyaret

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Demet Saatçi Güven, yönetim kurulu üyeleri Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol ve Tarım İl Müdürü Murat Çakmaklı’yı ziyaret ettiler.

26 Temmuz 2018 - 10:08

AK Parti Şanlıurfa Kadın Kolları Başkanı Demet Saatçi Güven, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte bir dizi ziyaret ve temaslarda bulundu. AK Parti Kadın Kolları Başkanı Demet Saatçi Güven ve yönetim kurulu üyeleri, Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol ve Tarım İl Müdürü Murat Çakmaklı’yı ziyaret ettiler.

Yönetim kurulu üyeleri ve Başkan Güven’in ilk durağı Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol oldu. Haliliye Belediyesine giden Başkan Güven, Başkan Demirkol ile bir süre görüştü.

Demirkol, kadınlarla ilgili belediyenin yaptıkları çalışmaları Başkan Güven ve kadın kolları yönetim kurulu üyelerine anlattı.

Ardından Tarım İl Müdürü Murat Çakmaklı’yı de ziyaret eden Güven, kadınlarla ilgili projelerle ilgili fikir alışverişinde bulundular. Çakmaklı ve Demirkol, ziyaretlerinden dolayı Başkan Güven ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ettiler.(Şanlıurfa 63- Son Dakika Urfa Haber ve En Son Şanlıurfa Haberleri)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Karbonmonoksit gazından zehirlenen yaşlı adam öldü
Karbonmonoksit gazından zehirlenen yaşlı adam öldü
Tatlıses: Allah kimseyi mağarada büyütmesin inşallah
Tatlıses: Allah kimseyi mağarada büyütmesin inşallah