AK Parti 17 Yaşında

AK Parti 17 Yaşında

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, AK Parti'nin 17. Kuruluş Yıl Dönümü ile ilgili bir mesaj yayımladı.

14 Ağustos 2018 - 13:01 - Güncelleme: 14 Ağustos 2018 - 17:59

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, AK Parti'nin 17. Kuruluş Yıl Dönümü ile ilgili bir mesaj yayımladı. Başkan Çiftçi mesajında, "Birlikteliğimizin en güzel örneğini sergilediğimiz bu günlerde 2023 hedeflerimize doğru emin adımlarla ilerliyoruz" dedi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, AK Parti'nin kuruluş yıl dönümü ile ilgili bir mesaj yayımladı. Son dönemlerde Türkiye'ye yönelik uygulanmak istenen ekonomik savaşa değinen Başkan Çiftçi, "Türkiye hiç bir zaman bir kişinin keyfi kararı ile uçuruma sürüklenecek bir ülke değildir. Ecdadı yüzyıllar boyunca coğrafyalara adaleti ile hükmeden bir neslin devamı olarak her zaman dediğimiz gibi 'Durmak Yok, Yola Devam'" şeklinde konuştu.

Partilerinin 17 yıllık süreci döneminde Türkiye'nin gelişmiş ülkeler sıralamasında sürekli olarak basamak atladığını da sözlerine ekleyen Başkan Çiftçi, "Türkiye, eski Türkiye değil. Lideri ile vatandaşı ile birlik içerisinde hareket eden ve Çanakkale zaferini daha yakın bir döneme kadar Yenikapı ruhu ile yoğuran bir ülke. O yüzden bağımsızlığından hiç bir zaman vazgeçmeyen ülkemiz ve vatandaşımız, her zorluğu olduğu gibi son dönemlerde içerisinde bulunduğumuz süreci de başarı ile atlatacak ve yoluna devam edecektir" dedi.

"BİZ, BÜYÜK BİR AİLEYİZ"

2001 yılında kurulan AK Parti'de şu ana dek her kademesinde görev aldığının altını çizen Başkan Çiftçi, mesajının ilerleyen cümlelerinde şu ifadeleri kullandı; "Biz, AK Parti olarak böylesine kahraman bir halkın hizmetkarı olmaktan gurur duyuyoruz. Kurucu Yönetim Kurulu üyesi olduğum, bir dönem merkez ilçe, dört dönem ise İl Başkan Yardımcısı olarak çalıştığım partimizin 17. yılında yine birlik ve beraberlik içerisinde daha güçlü bir Türkiye için var gücümüzle çalışıyoruz. Türkiye'de değişimin ve gelişimin tek adresi haline gelen böylesine bir kadroda yer almak bana gurur veriyor. İşte bu anlayışla halkımıza hizmetin 'en iyisini nasıl ve ne şekilde ulaştırırız' bunun çabası içerisindeyiz. Tüm bu düşüncelerle vesayet odaklarına son veren, Türkiye'yi dev yatırımlarla donatan partimizin halkımız nezdindeki başarısının devamını hep birlikte ve el birliğiyle diler, halkımıza bizlere vermiş olduğu destekten ötürü teşekkür ederim"

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Takla Atan Motosikletin Sürücüsü Hayatını Kaybetti
Takla Atan Motosikletin Sürücüsü Hayatını Kaybetti
Budak Ailesinin Acı Günü
Budak Ailesinin Acı Günü