AK Parti’den Miting Gibi Açılış

AK Parti'den Miting Gibi Açılış

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, 24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında şehir merkezinin ardından bu kez Karaköprü'de seçim bürosu açtı.

09 Haziran 2018 - 21:33

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, 24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında şehir merkezinin ardından bu kez Karaköprü'de seçim bürosu açtı. Binlerce vatandaşın katıldığı açılış adeta mitinge dönüşürken burada halka seslenen Başkan Çiftçi, "AK Parti, milleti ile büyük bir aile ve 24 Haziran seçimlerine rekor hedefle ilerliyor" dedi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Karaköprü'de seçim bürosu açtı. Yoğun ilgi gören açılışa AK Parti İl ve ilçe teşkilatları, Milletvekili adayları Z. Gülender Açanal, Güler Kama İzol, M. Ali Cevheri, aday adayları, Karaköprü Belediye başkanı Metin Baydilli ve çevre illerden çok sayıda davetli katıldı. 

Ardından halka seslenen Başkan Çiftçi, 24 Haziran seçimlerinin önemini anlattı. Gençlerin, kadınların, esnafın, iş adamlarının ve her kesimden vatandaşın neden AK Parti'ye oy vermesi gerektiğini tek tek anlatan Başkan Çiftçi, "İstikrar AK Parti'de. Ülkemiz AK Parti ile daha da ilerleyecek ve kalkınacaktır" dedi.

" GENÇLER, NEDEN AK PARTİ'YE O Y VERMELİ"

Türkiye'nin en genç şehrinde gençlere seslenen Başkan Çiftçi, "Bakın; liderimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan gençlere seçilme haklarını vererek, gençliğe önemini bir kez daha ifade etmiştir. Ecdadı çağ kapatıp çağ açan bu ülkenin gençlerine güvenen bir aile var. Bu ailenin adı da AK Parti'dir. Gençlerimiz de bu yaşananların bilincinde olarak kendilerini ailenin bir ferdi olarak görecekler ve kendi gelecekleri, ülkesinin geleceği için çalışacaklar" diye konuştu.

"KADINLAR, NEDEN AK PARTİ'YE OY VERMELİ"

Konuşmasında kadınlara AK kadroların verdiği değeri de ifade eden Başkan Çiftçi, "Kadının toplumun her kesiminde hak ettiği yere gelmesi için partimiz, kadınlarımıza bir çok hak tanıdı. Gerek siyasette gerek iş alanında kadınların daha da etkin olmasını hedef edinen parti AK Parti'dir. Çünkü AK Parti, kadınları ile birlikte kalkınan bir Türkiye özlemi içerisinde" şeklinde konuştu.

"ESNAF, NEDEN AK PARTİ'YE OY VERMELİ"

Başkan Çiftçi, alana gelen tüm esnafı da selamlayarak devam ettiği konuşmasında, "Türkiye, esnafının yazar kasasını attığı günleri hatırlıyor ve unutmuyor. İşte böylesine bir dönem daha yaşamamak için AK Parti ile yola devam diyoruz. Esnafımıza her türlü desteği çıkan, onun kalkınmasını isteyen ve her zaman esnafının yanında olan AK Kadroların neler yaptığı ortadadır. Esnafımız da tüm bu yaşananları biliyor ve analiz ediyor" dedi.

"İŞ ADAMLARI NEDEN AK PARTİ'YE OY VERMELİ"

Toplumun her kesiminden vatandaşa seslenen Başkan Çiftçi'nin diğer bir seslenişi iş adamlarına oldu. Başkan Çiftçi, "İş adamlarımız AK Parti döneminde hak ettiği değeri aldı. Her türlü teşvik desteği ile üretime destek veren partimiz, her daim iş adamının da yanında oldu. İstikrarın sürmesi, istihdamın daha da iyi yerlere gelebilmesi için iş adamlarının yanında duran AK Parti sayesinde refah seviyesi 16 yıllık süreçte daha da iyi yerlere gelmiştir" dedi.

MİLLETİN ADAYLARI, HALKI SELAMLADI

Açılışta milletvekili adayları da halka seslendi. AK Parti adayları yaptıkları konuşmalarında gittikleri her yerde kendilerine karşı halkın yoğun bir ilginin yaşandığını ve bu ilginin doğru yolda olduklarının bir kanıtı olduğunu ifade ettiler.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'nin yanı sıra AK Parti Şanlıurfa İL SKM Başkanı Abdurrahman Kırıkçı, AK Parti Milletvekili adayları Z. Gülender Açanal, Güler Kama İzol, M. Ali Cevheri,  Karaköprü Belediye başkanı Metin Baydilli, İL Kadın Kolları Başkanı Demet Saatçi Güven, İL Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Salih Saraç ve AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Ahmet Aksoy'da vatandaşlara seslendi. Program seçim bürosunun açılış kurdelasının kesilmesi ile devam etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa'da Özel Okul Kapatıldı
Şanlıurfa'da Özel Okul Kapatıldı
Haliliye'de Yeni Yollar Hizmete Sunuluyor
Haliliye'de Yeni Yollar Hizmete Sunuluyor