Ak Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Şanlıurfa’da

Ak Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Şanlıurfa'da

Ak Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı ve Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş ve Genel Başkan Yardımcıları bir dizi temaslarda bulunmak üzere Şanlıurfa’ya geldi.

11 Temmuz 2018 - 15:43 - Güncelleme: 11 Temmuz 2018 - 16:25

Ak Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı ve Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş ve Genel Başkan Yardımcıları bir dizi temaslarda bulunmak üzere Şanlıurfa’ya geldi.

Dün akşam saatlerinde Şanlıurfa’ya gelen Ak Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı ve Yalova  Milletvekili Ahmet Büyükgümüş ve Genel Başkan Yardımcıları ile Şanlıurfa Cevahir Han’da Ak Parti Şanlıurfa Gençlik Kolları Başkanı ve 13 İlçe Başkanıyla birlikte toplantıda buluştu. Ak Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Büyükgümüş Milletvekili Adayı olması münasebetiyle İl Gençlik Kollarını çalışmalarını gerçekleştirememiş bu nedenle seçimin hemen ardından ilk ziyaretini Şanlıurfa’ya yaparak Gençlik Kolları çalışmalarının startını vermiş oldu. İlk ziyaretin Şanlıurfa’dan başlaması Şanlıurfa İl Gençlik Kollarının Şanlıurfa’da yürüttüğü çalışmalar ve 24 Haziran seçimlerinde Şanlıurfa’nın Ak Parti’yi her zaman olduğu gibi yeniden yalnız bırakmaması ve gereken desteği vermesi  yapılan ziyaretin özellikle Şanlıurfa’dan başlamasına neden olarak gösteriliyor.

Ak Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı ve Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş yaptığı açıklamada ; “ Ak Parti Gençlik Kolları olarak seçimin hemen ardından hem seçim değerlendirmesinde bulunduğumuz hem de önümüzdeki dönem yapacağımız çalışmaları planladığımız bir toplantılar zincirini inşallah Şanlıurfa’da başlatıyoruz bugün. Gittiğimiz illerimizde İlçe Başkanlarımızla, İl Yönetimlerimizle bir araya geliyoruz. Bunun yanında Sivil Toplum Kuruluşlarımızla, Belediye Başkanlarımızı ziyaret ediyoruz Bunlarla birlikte illerimizde Gençlik adına neler yapacağımızı, önümüzdeki dönemde hedeflerimizi genele seçim gündemimizi hep beraber istişare ediyoruz. Bunun yanında tabi teşkilatlarımızla 24 Haziran seçim sonuçlarını il il masaya yatıracağız. Bu seçimdeki eksikliklerimizi hızlı bir şekilde yerel seçimlerde giderici çalışmaları başlatacağız. Ak Parti zaten gücünü buradan alıyor. Her seçimin ardından daha da ilerisini hedefleyerek, her seçimin ardından eksikliklerimizi istişare edip bunları artıya dönüştürdüğümüz bir şekilde yoluna devam ediyor. Diyebiliriz ki Ak Parti’nin en önemli gücü budur. Gençlik Kolllarımız da dinamizmiyle, enerjisiyle, vizyonuyla Ak Parti’ye güç katacak önümüzdeki dönem çalışmalarını inşallah bugünden planlamaya başladı. Ben hem 24 Haziran seçimlerinin Urfa’mıza, Türkiye’mize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Tabi Cumhurbaşkanımızın göreve başlama töreniyle birlikte Cumhurbaşkanığı hükümet sistemimizde hayata geçmiş oldu. Türkiye’nin en genç ili, en dinamik şehri olarak Urfa ben inanıyorum ki yeni dönemde bu şahlanıştan en güçlü şekilde yararlanacak şehirlerimizin başında gelecek Türkiyemiz şahlanırsa Şanlıurfa’mız şahlanacak. Hem tarihi güzellikleriyle, turizm potansiyeliyle bu genç dinamik nüfusun içinde barındırdığıpotansiyellerle Urfa inşallah beş yıl daha güçlü bir şahlanışı Ak Parti ile birlikte yaşayacak diyorum. Hepinize teşekkürlerimi iletiyorum”dedi

Toplantıya Katılanlar arasında Ak Parti Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Kübra Dörtkardeş 13 İlçe Başkanı, Haliliye Belediye Başkan Yardımcı Osman Ulududağ, Şanlıurfa İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Salih Saraç, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci yer aldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
6 Kişinin Öldüğü Olay İle İlgili İddialara Açıklama Geldi
6 Kişinin Öldüğü Olay İle İlgili İddialara Açıklama Geldi
Akademik Birlik Derneğinden Rektör Çelik'e Ziyaret
Akademik Birlik Derneğinden Rektör Çelik'e Ziyaret