Ak Parti Gençlik Kolları Genel Başkanından Yıldız’a Ziyaret

Ak Parti Gençlik Kolları Genel Başkanından Yıldız'a Ziyaret

Ak Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı ve Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş ve Genel Başkan Yardımcıları Başkan Bahattin Yıldız’ı ziyaret etti.

11 Temmuz 2018 - 15:44 - Güncelleme: 11 Temmuz 2018 - 16:24

Ak Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı ve Yalova  Milletvekili Ahmet Büyükgümüş ve Genel Başkan Yardımcıları Başkan Bahattin Yıldız’ı ziyaret etti.

Ak Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı ve Yalova  Milletvekili Ahmet Büyükgümüş Şanlıurfa’daki temaslarını sürdürürken Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız’ı makamında ziyaret etti. Dün akşam saatlerinde Şanlıurfa’ya gelen Büyükgümüş sabah Cevahir Han'’a Ak Parti Şanlıurfa Gençlik Kolları Başkanı ve 13 İlçe Başkanıyla birlikte toplantıda bir araya geldi. Buradaki toplantının hemen ardından Şanlıurfa İl Başkanlığını ziyaret eden Büyükgümüş İl Başkanı Bahattin Yıldız’la görüştü. 24 Haziran seçim sonuçlarını ve Gençlik Kollarının faaliyetlerinin konusunu oluşturduğu sohbet yaklaşık bir saat sürdü. Yapılan konuşmalar ve istişareler sonucunda Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız Ak Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı ve Manisa Milletvekili Ahmet Büyükgümüş’ e yöresel Şanlıurfa hediyesini takdim etti. Yapılan toplantının ardından Büyükgümüş ve beraberindeki heyet Şanlıurfa’daki temaslarını sürdürmek üzere  Şanlıurfa İl Başkanlığından ayrıldı.

2018/07/2018-07-11-15-50-05.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
6 Kişinin Öldüğü Olay İle İlgili İddialara Açıklama Geldi
6 Kişinin Öldüğü Olay İle İlgili İddialara Açıklama Geldi
Akademik Birlik Derneğinden Rektör Çelik'e Ziyaret
Akademik Birlik Derneğinden Rektör Çelik'e Ziyaret