AK Parti Halfeti Kadın Kolları Mülakatı Yapıldı

AK Parti Halfeti Kadın Kolları Mülakatı Yapıldı

AK Parti Şanlıurfa Kadın Kolları Başkanı Demet Saatçi Güven, Halfeti teşkilatının yönetim kurulu üyeliği aday mülakatına katıldı.

10 Nisan 2018 - 11:20 - Güncelleme: 10 Nisan 2018 - 21:02

AK Parti Şanlıurfa Kadın Kolları Başkanı Demet Saatçi Güven, Halfeti teşkilatının yönetim kurulu üyeliği aday mülakatına katıldı.Bugün Halfeti ilçesine giden Başkan Güven, AK Parti İlçe Teşkilatını ziyaret etti.

Başkan Güven, AK Parti Halfeti Kadın Kolları Başkanı Yıldız Bilgin ile birlikte kadın kolları yönetim kurulu üyelikleri adaylarının mülakatlarına katıldı.Burada bir açıklama da yapan Başkan Güven ‘’Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde siyasete ve iş hayatına hiç olmadığı kadar katılım sağlayan kadınlarımızın, siyasi ve ekonomik hayatta daha aktif bir şekilde yer almaları için mülakatlarımızı titizlikle sürdürüyoruz’’ dedi.

AK Kadınlar olarak, 2019 ve 2023’e emin adımlarla ilerlediklerini belirten Güven, AK Parti hükümetleri döneminde siyasetin, sivil toplum kuruluşlarının merkezinde yer alan kadınlarla birlikte güçlü Türkiye’nin inşasında rol aldıklarını ifade etti. Güven, kadın kolları olarak kadrolarını yenilediklerini, teşkilatlarını daha diri, daha dinamik hale getirmek için çaba sarf ettiklerini vurguladı.(Şanlıurfa 63 Haber-Son Dakika Urfa Haberleri)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Öztürkmen, Marka Bir Okul Olarak Hizmete Hazırız
Öztürkmen, Marka Bir Okul Olarak Hizmete Hazırız
Oyuncak Ayının İçerisinde Bomba Çıktı
Oyuncak Ayının İçerisinde Bomba Çıktı