AK Parti Harran ve Akçakale Kadın Kolları Mülakatları Yapıldı

AK Parti Harran ve Akçakale Kadın Kolları Mülakatları Yapıldı

Ak Parti Harran ve Ak Parti Akçakale Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyeliği Aday Mülakatları Yapıldı.Güven Süreç, partimiz, şehrimiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olsun.Dedi

06 Nisan 2018 - 23:56

Ak Parti Harran ve Ak Parti Akçakale Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyeliği Aday Mülakatları Yapıldı.AK Parti Şanlıurfa Kadın Kolları Başkanı Demet Saatçi Güven, Harran ve Akçakale ilçelerinde partisinin kadın kolları teşkilatının yönetim kurulu üyeliği adaylığı mülakatlarına katıldı.Şanlıurfa’yı ilçe ilçe gezerek Kadın Kolları teşkilatlarının yönetim kurulu üyelik adaylığı mülakatlarına katılan Başkan Güven’in bugün ki durağı ise Harran ve Akçakale ilçeleri oldu.

Başkan Güven, iki ilçe de Harran Kadın Kolları Başkanı Huriye Biter ve Akçakale Kadın Kolları Başkanı Hacer Tankuş ile birlikte yönetim kurulu adaylarını dinledi. Başkan Güven, yaptığı açıklama da süreci adil ve hakkaniyet içerisinde yürüttüklerini söyledi. Güven ‘’Süreç, partimiz, şehrimiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olsun’’ dedi. (Şanlıurfa 63 Haber-Son Dakika Urfa Haberleri)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akçakale Kudüs Gibi Olmadan Harekat Başlamalı
Akçakale Kudüs Gibi Olmadan Harekat Başlamalı
Behçet Atilla Şanlıurfa'ya Döndü
Behçet Atilla Şanlıurfa'ya Döndü