AK Parti İl Başkanı Urfalılara Çağrıda Bulundu

AK Parti İl Başkanı Urfalılara Çağrıda Bulundu

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül'ün isminin açıklamasından sonra Şanlıurfalılara Çağrıda Bulundu.

24 Kasım 2018 - 22:32 - Güncelleme: 27 Kasım 2018 - 15:43

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığına Aday gösterilen Zeynel Abidin Beyazgül’ün adaylığı ile ilgili açıklama yaptı.

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, Liderimiz Ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Olurlarıyla Ak Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlık Adaylığına Geçmiş Dönem İl Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül Seçilmiştir. Şanlıurfa'mıza Ve Türkiye'mize Hayırlı Olsun. Türkiye’ye hizmet sevdamız ile  milletimizden inşallah bir kez daha 31 mart 2019'da takdir ve yetki alacak, Şanlıurfa'mız AK Parti’nin büyükşehir adayı Sayın Zeynel Abidin Beyazgül ve Ekibinin ellerinde büyümeye ve güçlenmeye devam edeceğine eminim. Mevcut Belediye Başkanımız Nihat Çiftçi'ye Şanlıurfa sevdalısı duruşu, Özverili Çalışmaları, 13 İlçemize Eşit Duruşu, Ak Parti Sevdası Ve Teşkilatıçı Kimliğinden Dolayı Teşekkür Ediyorum. Bizler Şanlıurfa Sevdalısı Olarak, Ak Parti Teşkilatlarımızla Tüm Aday Adaylarımıza Eşit Mesafede Durduk. Biliyorduk Ki Tüm Aday Adaylarımız İşin Ehli ve Halkına Birer Hizmetkâr Niteliğindedir. Ben Bu Yola Gönül Vermiş Tüm Hizmet Sevdalısı Aday Adaylarımıza Teşekkür Ediyorum.

Ben Burdan Bir Kez daha Şanlıurfa'mıza Çağrıda Bulunuyorum. Gelin Her Kesimimizle Kadınıyla, Genciyle, Yaşlısıyla, Kadın Kollarıyla, Gençlik Kollarıyla, Mahalle Teşkilatıyla, Omuz Omuza Verelim Daha Gece Gündüz Çalışıp Şanlıurfa'mıza Zirveye Taşıyalım.İfadelerinde bulundu.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Küçük kaymakamlar talimat yağdırdı
Küçük kaymakamlar talimat yağdırdı
Bölge odaları 17. kez bir araya geldi
Bölge odaları 17. kez bir araya geldi