AK Parti-MHP İttifakının Urfa’daki Resmi Takdir Topladı

AK Parti-MHP İttifakının Urfa'daki Resmi Takdir Topladı

Şanlıurfa MHP 2. Sıra Milletvekili Adayı Ömer Çağlar Yılmaz ile AK Parti Milletvekili Adayı Zemzem Gülender Açanal bahçelievlerde karşılaşmasında karşılıklı başarılar dileme ile son buldu

30 Mayıs 2018 - 02:30 - Güncelleme: 30 Mayıs 2018 - 03:16

24 Haziranda yapılacak olan seçim öncesi çalışmalarına hızlı başlayan AK Parti Şanlıurfa milletvekili adayı eczacı Zemzem Gülender Açanal, seçim bölgesi Haliliye ilçesinde esnaf ziyareti yaptı.

Şanlıurfa’da yoğun katılımla düzenlenen aday tanıtım toplantısının ardından ayağın tozuyla esnaf ziyaretlerine başlayan ve bu kapsamda ilk gün Yunus Emre Caddesindeki esnafları gezen, dilek ve temennilerini dinleyen AK Parti Milletvekili Adayı Açanal, bugün ise Bahçelievler esnafıyla buluştu. Bahçelievler Mahallesi’nde eczanesi bulunan bu yüzden bölge esnafı tarafından oldukça sevilen ve sayılan bir isim olan AK Parti Milletvekili Adayı Z. Gülender Açanal’ı Bahçelievler esnafı adeta bağrına bastı.

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Canpolat, İl Yönetim Kurulu Üyesi Teşkilat Başkan Yardımcısı Sami Özbek, Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Ahmet Haşim İnan, Haliliye İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülistan Satış, ve üyelerinin eşlik ettiği esnaf gezisinde esnafın dilek ve temennileri dinlendi varsa sorunları not edildi.

Eczacı Açanal 7’den 70’e Herkesle Kucaklaşıyor

Bahçelievler 10 Cadde ve çevresindeki işyerlerini teker teker dolaşan ve 7’ den 70’e herkesin yoğun ilgisiyle karşılanan AK Parti Milletvekili Adayı Z.Gülender Açanal, 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimler öncesi hem esnaftan hem de vatandaşlardan partisine destek istedi.

Açanal: Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın Elini Güçlendirelim

Şanlıurfalılar olarak 24 Haziran’daki seçimlerde Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elini güçlendirmek için gece gündüz gayret sarf edeceklerini ifade eden AK Parti Milletvekili Adayı Zemzem Gülender Açanal, “İnşallah 14’te 14 yaparak Cumhurbaşkanımızın mecliste elini güçlendirerek Şanlıurfa’da yeni bir tarih yazacağız” dedi.

Açanal:  İsmail İle İbrahimleriyle 14 Vekil Adayımızla İnşallah Meclise Gideceğiz

Şanlıurfalıların AK Partiye daima teveccüh gösterdiğinin altını çizen AK Parti Milletvekili Adayı Zemzem Gülender Açanal, “Şanlıurfalı hemşehrilerime sonuna kadar güveniyorum. Onlar –Yaparsa Yine Ak Parti Yapar- sloganıyla birbirinden değerli 14 adayımızı inşallah meclise göndererek Şanlıurfa’nın seçim tarihinde yeni bir başarıya imza atacaktır” diye konuştu.

AK Parti-MHP İttifakının Urfa’daki Resmi Takdir Topladı

Bahçelievler Semtindeki gezisi sırasında karşılaştığı Şanlıurfa MHP 2. Sıra Milletvekili Adayı Ömer Çağlar Yılmaz ve ekibiyle kucaklaşan AK Parti Milletvekili Adayı Zemzem Gülender Açanal milletvekili adayına başarılar diledi ve Cumhur ittifakının Şanlıurfa’daki yansıyan resminin tüm ülkeye örnek teşkil etmesi temennisinde bulundu.

Bahçelievler Mahallesi’ndeki esnaf ziyaretinin ardından birer açıklama yapan AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Canpolat, Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol ve AK Parti Milletvekili Adayı Zemzem Gülender Açanal kendilerine büyük teveccüh gösteren Urfalılara teşekkür ederek emeği geçen teşkilat mensuplarına da ayrıca minnettarlık duyduklarını ifade etti.

Öte yandan gezi sırasında Haliliye Belediyesi Gençlik Merkezini de ziyaret eden AK Parti Milletvekili Adayı Açanal, sınava hazırlanan gençlere öğütlerde bulundu ve onlardan destek istedi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Harran'a Yeni Bir İşletme Kazandırılıyor
Harran'a Yeni Bir İşletme Kazandırılıyor
Minibüsün altında kalan çocuk öldü
Minibüsün altında kalan çocuk öldü