AK Parti Şanlıurfa Adayları Sahaya İndi

AK Parti Şanlıurfa Adayları Sahaya İndi

AK Parti Şanlıurfa aday Tanıtım Programına katılmasının ardından partisinin Milletvekilleri adayları ile birlikte sahaya inerek yine vatandaşlarla kucaklaştı

28 Mayıs 2018 - 01:07

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Dr.Ahmet Eşref Fakkıbaba, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av.Nihat Çiftçi, AK Parti Şanlıurfa aday Tanıtım Programına katılmasının ardından partisinin Milletvekilleri adayları ile birlikte sahaya inerek yine vatandaşlarla kucaklaştı.

İlk olarak geçtiğimiz gün yangın çıkan pasajda incelemelerde bulunan Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ve AK Parti Milletvekilleri adayları burada esnafa geçmiş olsun temennisinde bulundu.

Ardından Divan yolu esnafı ile bir araya gelen Başkan Nihat Çiftçi'ye AK Parti Milletvekili adayı Halil Özşavlı eşlik etti.

Özşavlı ile birlikte iş yerlerini tek tek ziyaret ederek AK Partinin milletin hizmetkârı olduğunu belirten Başkan Nihat Çiftçi burada bir değerlendirmede bulundu.

Her zaman olduğu gibi vatandaşlarımızın hizmetindeyiz

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Dr.Ahmet Eşref Fakkıbaba, pasaj esnafına geçmiş olsun dileklerini ilettikten sonra ziyaret ettikleri esnafla da bir süre sohbet edip, her zaman olduğu gibi vatandaşlarımızın hizmetinde olduklarını söyledi.

AK Vekil adayı Bakan Fakıbaba, vatandaşların varsa sorunlarını ve taleplerini alarak ellerinden geldiğince gereğini yapmaya çalışacaklarını, her zaman olduğu gibi vatandaşların yanında olmaya, onlara hizmet etmeye devam edeceklerini belirtti.

Yeni isimlere, kadınlara ve gençlere yer verilmiştir

Başkan Nihat Çiftçi açıklamasında, “Adaylarımızın ilimize ve partimize hayırlı olmasını diliyorum. Gerek aday tanım programı öncesi, gerekse de şimdi esnafımızın içindeyiz. Hamd olsun halkımız memnun ve liderimiz Recep Tayyip Erdoğan bir değişime gitmiştir. Yeni isimlere, kadınlara ve gençlere yer vermiştir ve halkımızda bu değişiklikten dolayı memnun. Allah'ın izni ile 24 Haziran'da hep birlikte göreceğiz. Esnafımızın ilgisine ve alakasına ve güzel karşılamasından dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

Mevcut 316 vekilden 200 vekil değiştirilmiştir

AK Parti Milletvekili adayı Halil Özşavlı ise,“24 Haziran seçimlerinin başta Ülkemize ve Şanlıurfa'mıza hayırlı olmasını diliyorum. Başkanımızın belirttiği gibi listelerde değişikliğe gidilmiştir. Mevcut 316 vekilden 200 vekil değiştirilmiştir. Listelere baktığımızda Türkiye'de gençlere ve kadın adaya yer veren parti yine AK Parti olmuştur. Bunun sonucunda gençlerimiz çok memnun olmuştur. Esnaf ziyaretlerimizde esnafın memnun olduğunu görebilmekteyiz. Allah'ın izni ile 14 Milletvekilinin 14'ünü AK Parti olarak Şanlıurfa'da alacağız” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akçakale Kudüs Gibi Olmadan Harekat Başlamalı
Akçakale Kudüs Gibi Olmadan Harekat Başlamalı
Behçet Atilla Şanlıurfa'ya Döndü
Behçet Atilla Şanlıurfa'ya Döndü