AK Parti Şanlıurfa’da 4 Milletvekili Liste Dışı Kaldı

AK Parti Şanlıurfa'da 4 Milletvekili Liste Dışı Kaldı

AK Parti Şanlıurfa’da milletvekili Adaylarının açıklanması ile bir önceki dönemde vekillik yapan 4 Milletvekili liste dışı kaldı.

21 Mayıs 2018 - 22:41 - Güncelleme: 21 Mayıs 2018 - 22:45

AK Parti Şanlıurfa’da milletvekili Adaylarının açıklanması ile bir önceki dönemde vekillik yapan 4 Milletvekili Kemallettin Yılmaztekin, Mehmet Akyürek, Mahmut Kaçar, Faruk Çelik liste dışı kaldı.

AK Parti Şanlıurfa’dan Aday Adaylık başvurusu yapan Zeynel Abidin Beyazgül, Fatih Mehmet Bucak, Ahmet Ersin Bucak, Mehmet Selim Bağlı, Habip Arslan, Ahmet İnan, Cemil Bayuk, Mahmut Mirkelam, Hüseyin Şeyhanlıoğlu, Uğur Büyükhatipoğlu,Mehmet Karavar, Seydi Eyyüpoğlu, Hamide Sürücü, Zeynep Müjde Sakar, Feyyaz Gündoğan, Zülfikar İzol, Mahmut Barut, Sibel Topran gibi isimler listede yer alamadı.

AK Parti Şanlıurfa’nın listesi açıklandıktan sonra Şanlıurfalılar tarafından büyük sürpriz ile karşılanırken listede yer alan isimler ile ilgili Şimdi değerli Urfalı hemşerilerim bir Ak Partili olarak her seçimde listeler açıklandığında AKP Urfa’da bitti dersiniz sonra secimde ise en az 10 vekille meclise gideriz. Sizi de anlamak mümkün değil  Urfa’ya hayırlı olsun diyemeyeceğim çünkü bu sefer hakikaten pek hayırlı bir liste değil, Bu liste ancak 4 çıkartır yazık oldu ak partiye, Yeni bir ceket vakasını bekleyin ak parti bitti iki gün zaman var çabuk değiştirdin yoksa demedi demeyin, Akp Urfa’da kendisi için güzel bir son hazırlamış, Millet bunlardan bıktı artık hepsi zengin kişiler bunlara oy yok, Ama yinede baya çıkarır. Adam söyledi zaten ceketimi atsam çıkar. Yorumlarında bulunuldu.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Küçük kaymakamlar talimat yağdırdı
Küçük kaymakamlar talimat yağdırdı
Bölge odaları 17. kez bir araya geldi
Bölge odaları 17. kez bir araya geldi