AK Parti Şanlıurfa’da Aday Adayı Sayısı Açıklandı

AK Parti Şanlıurfa'da Aday Adayı Sayısı Açıklandı

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı 24 Haziran 2018 Genel seçimlerinde 27.Dönem Milletvekili aday adayı sayısını açıkladı. AK Parti Şanlıurfa’ya 300 başvuru ile rekor kırıldı.

02 Mayıs 2018 - 20:20

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı 24 Haziran 2018 Genel seçimlerinde 27.Dönem Milletvekili aday adayı sayısını açıkladı. AK Parti Şanlıurfa’ya 300 başvuru ile rekor kırıldı.

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığında yapılan açıklamada, Değerli basın mensupları, kutlu davaya gönül vermiş değerli teşkilatımız, kıymetli Şanlıurfalı hemşerilerim

Bildiğiniz üzere Ülke olarak çok kritik bir süreçten geçiyoruz, gerek ülke içinde gerekse ülke dışında geleceğimize kastetmek isteyen karanlık güçlere karşı hem devletimiz hem de güvenlik güçlerimiz amansız bir mücadele vermektedir. Bu mücadelede şahadet makamına erişmiş yiğitlerimize ALLAH’TAN RAHMET gazilerimize acil şifalar diliyorum. 

Değerli basın mensupları

Kimsesizlerin kimi, mazlumların sesi RECEP TAYYİP ERDOĞAN’ın önderliğinde daima yarın seçim olacakmış gibi çalıştık, çalışmaya devam ediyoruz. Biz teşkilat olarak her seçime önem veriyoruz ama  bu seçime yüzyılın seçimi diye bakıyoruz.. Daha müreffeh daha güçlü ve daha Aydınlık bir Türkiye için biz bu seçime gece gündüz yağmur çamur demeden Gençlik kollarımızla kadın kollarımızla ilçe teşkilatlarımızla koordineli olarak çalışıp hem ilimizde hem de ülke genelinde İNŞALLAH en başarılı sonucu elde edeceğimize inanıyorum. her seçimde olduğu gibi bu seçimde de kapı kapı dolaşıp sıkmadık el girilmedik gönül bırakmayacağız.

Yaklaşık 10 gündür devam eden Milletvekili aday adaylık başvuru sürecimiz bugün itibariyle sona ermiştir.   Başvuru bilgilerini sizinle paylaşmak istiyorum

247 erkek aday adayı

41 bayan adaya adayı

12 engelli aday adayı olmak üzere toplam 300 aday adayımız başvurularını gerçekleştirmiştir.

Şimdiden tüm aday adaylarımıza başarılar diler ülkemiz ve Şanlıurfa’mız için hayırlara vesile olmasını dileriz. Başvuru sürecinde büyük gayretler sarfeden milletvekili aday adaylık başvuru komisyonumuza teşekkür ederiz. Bundan sonraki süreçte aday adaylarımız süreç ile ilgili gerekli bilgileri akadayadaylarıcom sitemizden temin edebilirler.  Yine bu süreçte parti olarak aday adaylarımıza SMS yoluyla bilgilendirme mesajları atacağız.

5 mayıs Cumartesi günü temayül yoklamasını gerçekleştireceğiz. Temayül yoklaması ile ilgili Aday Adaylarımız bilgilendirilecektir. Bizler Şanlıurfa’mızdan bir daha ifade ediyoruz ki Şanlıurfa liderinin yanında ve 2023’e hazır.

YORUMLAR

 • 7 Yorum
 • alıntı
  10 ay önce
  BUNCA ADAYLARIN İÇİN DE BİRTANESİNİN PROJESİ VARSA ALLAH BENİM BELAMI VERSİN
 • babasan
  10 ay önce
  kasap var lokantacı var bakkalcısı var tefecisi var bos gezeni var aday ların cınde birtane mimar yok birtane muhendis yok birtane unuversiteli yok bir sarkı var gine urfa eski tas keski hamam : )
 • umit
  10 ay önce
  menfaat dünyası herkes kendini düşünüyor hangimiz milletvekiline rahatlıkla ulaşabiliyoruz
 • umut
  10 ay önce
  bıktık bu adaylardan milletvekilliği kaldırlsın biz cumhurbaşkanımıza oy veriyoruz bunlarda kendilerini bir şey sanıyor menfaat dünyası
 • mustafa
  10 ay önce
  bu ramazan hangisi iyi iftar ve sahur verecek bakap gurecagız hepsine bolsanslar :)
 • URFALI
  10 ay önce
  BUNCA ADAY ADAYLARIN İÇİNDE BİR İKİ TANE HARİC HANGİSİNİ URFADA SOSYAL İSLERDE GÖRDUNUZ URFALILAR SİZLERE DİYORUM
 • BEKİR
  10 ay önce
  VALLAHİ HAKLISIN HEMSERİM
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Asma tavanı çöken markette mahsur kalan iki kişi kurtarıldı
Asma tavanı çöken markette mahsur kalan iki kişi kurtarıldı
Golan’a evet Kırım’a hayır
Golan’a evet Kırım’a hayır