AK Parti Şanlıurfa İl Yönetim Kurulu Listesi Belli Oldu

AK Parti Şanlıurfa İl Yönetim Kurulu Listesi Belli Oldu

AK Parti Şanlıurfa 6 Olağan Kongresinde AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığının yönetim listesi belli oldu. Tek liste halinde gidilen listede Zeynel Abidin Beyazgül başkan oldu.İşte yönetimde yer alan diğer isimler.

25 Şubat 2018 - 17:57 - Güncelleme: 25 Şubat 2018 - 22:45

AK Parti Şanlıurfa 6 Olağan Kongresinde AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığının yönetim listesi belli oldu.Tek liste halinde gidilen listede Zeynel Abidin Beyazgül başkan oldu.İşte yönetimde yer alan diğer isimler.

AK Parti Şanlıurfa Asıl Yönetim Kurulu Listesi

Abdulaziz Badıllı, Abdulhamit Karakeçili, Abdulkadir Mangal, Abdurahman Kırıkçı, Adalet Kaya, Ahmet Alpay, Ahmet Çakar, Ahmet Çoban, Ahmet Kenan Kayral, Ali İhsan Akay, Ali İhsan Delioğlu, Bahattin Yıldız, Bekir Kan, Cemil Çadak, Cuma Ağaç, Cumali Aytekin, Esma Seda Kapaklı, Faruk Bayuk, Fatma Abak, Filiz Kılıç, Haci Yaygın, Hakimşah Parmaksız, Hasan Balay, Hasan Suyun, İbrahim Eyyüpoğlu, İbrahim Kaymaz, İbrahim Tapışık, İsa Ay, Medine Kama, Mehmet Ali Kurt, Mehmet Demir, Mehmet Emin Tepe, Mehmet Sami Özbek, Merve Korkmaz, Murat Akaltun, Murat Yetkin Varan, Mustafa Bağmancı, Müslüm Tüysüz, Necva Gül, Orhan Çelik, Pınar Çuvanlıoğlu, Rezzan İbrahimpaşa, Sabiha Akbulut, Sait Ağan, Serdar İzol, Tuna Aksoy, Vehbi Beyaz, Yahya Topdağ, Yasin Fırat Çiftçi

AK Parti Şanlıurfa Yedek Yönetim Kurulu Listesi

Mehmet Ali Eskiler, Cuma Hündür, Mehmet Emin Özyavuz, Fethi Şeker, Bahattin Gökçin, Mehmet Aslan, Mehmet Altun, Abdulkadir Karacabey, İbrahim Savacak, Nazif Aksu, Halit Alkan, Mehmet Gürbüz, Serdar Bebe, ,İbrahim Halil Eşiyok, Hakan Özçınar,Ahmet Şamdancı, Abdullah Dalbaşı, Halil Boğa, Nuri Doğan, Mehmet Özmodanlı, İsa Aslıhan, Lütfi Balcı, Kezban Bengi, Besra Şahbaz, Hülya Gül

AK Parti Büyük Kongre Asil Üst Kurul Şanlıurfa Delegeleri

Zeynel Abidin Beyazgül, Demet Saatçi Güven, Sedat Ertürk, Nihat Çiftçi, Abdurahman Döğücü, Tuba Köksal,İsmail Demirbaş, Mehmet Ekinci, Mehmet Canpolat, Fevzi Demirkol, İlhan Çelik, Resul Yılmaz, Ali Tekin, Ahmet Aksoy, Metin Baydilli, İbrahim Yıldık, Abdulhakim Ayhan, Naif Bülbül, Mehmet Özbakan, Faruk Pınarbaşı, Halid Şimşek, Menderes Atilla, Mahmut Özyavuz, Mehmet Özyavuz

AK Parti Büyük Kongre Yedek Üst Kurul Şanlıurfa Delegeleri

Ali Aslan Bayık, Mustafa Cidir, Süleyman Deveci, Canan Onur Seyar, Cuma Ağaç, Bahattin Yıldız, Bekir Kan, Abdurahman Kırıkçı, Cemil Çadak, Faruk Bayuk, Abdulkadir Kirli, Sait Ağan

Parti İçi Dem ve Hakem Kurulu Asil Liste

Yavuz Kara, Kadir Düğer, Mehmet Gültoprak

Parti İçi Dem ve Hakem Kurulu Yedek Liste

Remziye Açar, Nesrin Karahanlı

İl Disiplin Kurulu Asil Liste

Ali Acar, Süleyman Elgün, Sabri Konak, Hüseyin Aslan, Hasan Çiçekçi

İl Disiplin Kurulu Yedek Liste

Gökçen Konca, Mehmet Kaya, Bekir Yaşar

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Fırat Nehri'ne 2 Köpek Düştü
Fırat Nehri'ne 2 Köpek Düştü
Dikkat, Urfa Merkez'de Park'ta Yılan Çocuğu Isırdı
Dikkat, Urfa Merkez'de Park'ta Yılan Çocuğu Isırdı