AK Parti Şanlıurfa Kadın Kolları Başkanı Değişti

AK Parti Şanlıurfa Kadın Kolları Başkanı Değişti

AK Parti Şanlıurfa 6.Kongresi öncesi AK Parti Şanlıurfa Kadın Kollarında Görev Değişimi Yaşandı.Başkan Aysel Göncü'nün yerine Demet Saatçi Güven Atandı.

24 Şubat 2018 - 13:17 - Güncelleme: 25 Şubat 2018 - 23:17

25 Şubat Pazar günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile gerçekleşecek olan AK Parti Şanlıurfa 6.Kongresi öncesi AK Parti Şanlıurfa Kadın Kollarında Nöbet Değişimi Yaşandı.Şanlıurfa AK Parti Kadın Kolları başkanı Aysel Göncü’nün yerine Demet Saatçı Güven Getirildi. Şanlıurfa İl Kadın Kolları Başkanı olarak atanan Demet Saatçi Güven mazbatasını AK Parti Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Seval Çam tarafından verildi. AK Parti Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Seval Çam, Şanlıurfa 'mızda da nöbet değişimi yaşandı. Şanlıurfa Kadın Kolları Başkanlığımıza Demet Saatçı Güven 'in atamasını yaptık. Hayırlara vesile olsun. Görevi devreden arkadaşımız Aysel Göncü ve yönetimine hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. Dedi.

AK Parti Şanlıurfa Kadın Kolları başkanlığına Atanan Demet Saaatçı Güven ise Beni bu göreve layık gören başta Kadın Kolları Genel Başkanımız Lütfiye Seval Çam ve İl Başkanımıza Zeynel Abidin Beyazgül’e ayrıca görevi devraldığım Aysel Göncü  Başkanıma teşekkür ederim.Dedi

3 dönemdir AK Parti Kadın kolları Başkanlığını başarı ile yürüten Aysel Göncü aynı Zamanda Haliliye AK Parti Meclis üyesi ve Büyükşehir Belediyesi Meclisi üyeliği yapıyor. 2016 yılında ise Haliliye Belediye Başkan Yardımcılığı görevine getirilmişti. Belediye başkan yardımcılığı görevini başarı ile yürüten Göncü’nün Meclis çalışmalarında aktif görev yapması takdir topluyordu. Şanlıurfa’da yetişen dürüst ve başarılı bayan siyasetçiler içinde bulunuyor(Şanlıurfa 63 Haber)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Vali Erin Tübitak 4006 Fuarını Ziyaret Etti
Vali Erin Tübitak 4006 Fuarını Ziyaret Etti
Vali Erin Taraftara Teşekkür Etti
Vali Erin Taraftara Teşekkür Etti