AK Parti Şanlıurfa Yönetimi, Ayhan’ı Ziyaret Etti-Videolu Haber

AK Parti Şanlıurfa Yönetimi, Ayhan'ı Ziyaret Etti-Videolu Haber

AK Parti Şanlıurfa İl Yönetim Kurulu üyeleri Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan'ı makamında ziyaret ederek hizmetleri ve siyasi çalışmaları dolayısı ile Ayhan’a plaket takdim etti.

29 Mart 2018 - 09:32 - Güncelleme: 29 Mart 2018 - 15:23

AK Parti Şanlıurfa İl Yönetim Kurulu üyeleri Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan'ı makamında ziyaret etti.AK Parti heyeti,yaptığı belediyecilik hizmetleri ve siyasi çalışmaları dolayısı ile Ayhan’a plaket takdim etti.

AK Parti Şanlıurfa İl Başkan Yardımcıları Cemil Çadak, Bahattin Yıldız, Hasan Suyun, Yahya Topdağ, İbrahim Kaymaz, Murat Yetkinvaran, Sami Özbek, AK Parti Akçakale İlçe Başkanı İbrahim Yıldık, AK Parti Akçakale Koordinatörü Ahmet Çakır, AK Parti Harran İlçe Koordinatörü Ali İhsan Akay’ın katıldığı ziyarete Başkan Ayhan,  konuk heyetle bir süre samimi bir atmosferde sohbet etti.

Programda Ayhan’ın çalışmalarını takdirle izlediklerini belirten AK Parti heyeti, başarılarının devamını diledi.Kendilerini plaketle onurlandıran AK Parti İl Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür eden Ayhan, Suriye’den devamlı göç alan ilçenin ekonomik kalkınması için var güçleriyle çalıştıklarını söyledi. İlçede altyapı, yol, su, asfalt gibi temel belediyecilik hizmetlerinin yanında sosyal ve kültürel faaliyetlere de önem verdiklerine dikkat çeken Ayhan, tüm çalışmalarında desteğini esirgemeyen AK Parti hükümeti ve Şanlıurfa İl Teşkilatı’na şükranlarını sundu.

Daha sonra AK Parti heyetiyle Suriye sınırında incelemelerde bulunan Başkan Ayhan, Suriyeli sığınmacılar hakkında bilgiler sundu.(Şanlıurfa 63 Haber-Son Dakika Urfa Haberleri)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Öztürkmen, Marka Bir Okul Olarak Hizmete Hazırız
Öztürkmen, Marka Bir Okul Olarak Hizmete Hazırız
Oyuncak Ayının İçerisinde Bomba Çıktı
Oyuncak Ayının İçerisinde Bomba Çıktı