AK Parti Şirintepe’de kardeşlik toplantısı yaptı

AK Parti Şirintepe’de kardeşlik toplantısı yaptı

Şanlıurfa Dernek Başkanı Aziz Karagöz'ünde katıldığı Ak Parti Tepebaşı İlçe Başkanı İbrahim Yılmaz Kaynarca, mahalle danışma meclisleri şeklinde toplantılarını sürdürüyor.

28 Ekim 2017 - 15:55

Şanlıurfa Dernek Başkanı Aziz Karagöz'ünde katıldığı Ak Parti Tepebaşı İlçe Başkanı İbrahim Yılmaz Kaynarca, mahalle danışma meclisleri şeklinde toplantılarını sürdürüyor. Son olarak Şirintepe Mahallesinde birçok hemşehri derneği ile bir araya gelen Kaynarca, Tepebaşının 51 Merkez mahallesinin tamamını gezdiklerini ve her mahallenin yapısına uygun buluşmalarla hemşehrileri ile bir araya geldiklerini ifade etti. İbrahim Yılmaz Kaynarca; “Birlik içinde 2019 ve 2023 hedeflerimize yürürken, içeride ve dışarıda yurdumuz üzerinde oynanan oyunları görerek kardeşliğimize zarar gelmemesi için uğraşmalıyız. Bizler birlik içinde olduğumuz sürece bölüp parçalayıp planlarını uygulamaya çalışanlar boşa düşecektir. Şirintepe’deki tüm kardeşlerimizi kucaklıyoruz. Onlarla 2019 için memleketimiz adına çalışmaktan gurur duyuyor, desteklerinin devamını bekliyoruz.”

Toplantıda; Es Muşder'den Ayhan Taşçı, Samsunlular Dernek Başkanı Veli Kartal, Siirtliler Vakfı Başkanı Mubin İnan, Şanlıurfa Dernek Başkanı Aziz Karagöz, Vanes Dernek Başkanı Nihat Baş söz alarak ülkenin birliği ve istikrarı için destek olmaya devam edeceklerini, kardeş kavgasının kimseye fayda getirmeyeceğini söylediler.

Kaynarca; Şirintepe’deki birlik tablosunun tüm ülkeye yayılmasını temenni ederek tüm katılımcılara teşekkür etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Harran'da Okula Gitmeyen Öğrenci Kalmayacak
Harran'da Okula Gitmeyen Öğrenci Kalmayacak
Boşaltılan Hastane Binası Bağımlıların Meskeni Oldu
Boşaltılan Hastane Binası Bağımlıların Meskeni Oldu