AK Şanlıurfa Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanı...

AK Şanlıurfa Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanı Tanıtıldı

AK Parti Şanlıurfa Kadın Kolları Başkanı Demet Saatçi Güven ve gençlik kolları başkanı Mehmet Salih Saraç’ın tanıtım toplantısını yaptı.

24 Mart 2018 - 19:33

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti Şanlıurfa Kadın Kolları Başkanı Demet Saatçi Güven ve gençlik kolları başkanı Mehmet Salih Saraç’ın tanıtım toplantısını yaptı.

Bildiğiniz üzere ilçe kongrelerimiz ve ardından 25 Şubat’a Cumhurbaşkanımız sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla büyük bir coşkuyla tamamladık. Ben, Partim adına geçen kongrelerimizle ilgili halkımıza teşkilatlarımıza yürekten teşekkür ediyorum. Özellikle il kongremizde yağmur çamur demeden yediden yetmişe tüm vatandaşlarımızın yoğun katılımı hem bizleri, hemde Sayın Cumhurbaşkanımızı mutlu etmiştir. Önümüzdeki günlerde başlayacak olan kadın kolları ve il gençlik kolları kongrelerimizi yapacağız. Bugün burada gençlik kollarımızın ve kadın kollarımızın yeni görevlendirilen genç dava arkadaşlarımızın tanıtım toplantısında sizlerle olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

AK Parti Şanlıurfa Kadın kollarımıza Demet Saatçi Güven ve Gençlik kolları başkanlığına ise Mehmet Salih Saraç genel merkezimiz tarafından görevlendirilmiştir. İnşallah bu kongrelerimizi tamamladıktan sonra durmak yok yola devam sloganıyla 2019 ve 2023 hedeflerimize doğru, genç arkadaşlarımızla ve tüm teşkilat mensuplarımızla şevkle çalışmaya devam edeceğiz. Tekrardan hepinize katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Toplantıda Milletvekili Mehmet Ali Cevheri ve Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’de yeni Başkanları tebrik ederek başarılar dilediler. (Şanlıurfa 63 Haber-Son Dakika Urfa Haberleri-Şanlıurfa Haberleri)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Raftingde korku dolu anlar
Raftingde korku dolu anlar
Beşinci kattan düşen kedisi için 190 bin lira harcadı
Beşinci kattan düşen kedisi için 190 bin lira harcadı