Akademik Birlik Derneğinden Rektör Çelik’e Ziyaret

Akademik Birlik Derneğinden Rektör Çelik'e Ziyaret

Akademik Birlik Derneği Üyeleri Muhammed Yaşar Dörtbudak ve Hamza Yalçin Harran Üniversitesi Rektörü Sn. Prof. Dr. Mehmet Sabri Çelik'i makamında ziyaret etti.

19 Haziran 2019 - 14:18 - Güncelleme: 20 Haziran 2019 - 12:45

Akademik Birlik Derneği Üyeleri Harran Üniversitesi Rektörü Sn. Prof. Dr. Mehmet Sabri Çelik'i makamında ziyaret etti.Akademik Birlik Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Öğretim Üyesi Muhammed Yaşar Dörtbudak ve Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Hamza Yalçin'in hazır bulunduğu ziyarette Dernek Başkanı Dörtbudak, derneğin kuruluş amaçlarından, gerçekleştirmeyi planladıkları faaliyetlerinden ve hizmet alanlarından bahsederek bölgemiz, ülkemiz ve insanlık adına bilimsel faaliyetler çerçevesinde gerçekleştirmeyi düşündükleri çalışmalarda her zaman Üniversitemizle işbirliği içinde olma arzusunda olduklarını belirtti.

Derneğimiz hakkında bilgi verip, görüş alışverişinde bulunduk

Akademik alanda gayret gösteren ve toplum yararına hizmet etmek isteyen akademisyenleri bir çatı altında toplamayı hedeflediklerini belirten Akademik Birlik Derneği Başkanı Muhammed Yaşar Dörtbudak, “Üyelerimizle özelde bulunduğumuz bölge, genelde ise ülkemiz ve insanlık adına bilimsel faaliyetler çerçevesinde gerçekleştirmeyi düşündüğümüz çalışmalarda her zaman Üniversitemizle işbirliği içinde olma arzumuzu değerli Rektörümüz Prof. Dr. Mehmet Sabri Çelik ile paylaştık. Kendisine derneğimiz hakkında bilgi verip, görüş alışverişinde bulunduk. Bizleri en güzel şekilde ağırlayan Rektörümüze teşekkür ediyoruz” dedi.

Kendilerinin her zaman destekçisi olacağız

Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sabri Çelik ise, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Faydalı çalışmalara ve projelere imza atacaklarını düşündüğüm Akademik Birlik Derneği yöneticilerine ve üyelerine başarılar diliyorum. Bizleri ziyaret ederek mutlu ettiler. Kendilerinin her zaman destekçisi olacağız. Bu ziyaret vesilesi ile tüm akademisyenlerimize başarılar diliyorum” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Özyavuz Hafta Sonu Mesaisini Kırsalda Geçirdi
Özyavuz Hafta Sonu Mesaisini Kırsalda Geçirdi
Murat Yalçınkaya Avrupa Şampiyonu Oldu
Murat Yalçınkaya Avrupa Şampiyonu Oldu