Akay’dan Yalçınkaya’ya Destek

Akay'dan Yalçınkaya'ya Destek

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Akay’ın da seçim çalışmalarına destek vermek amacıyla Akçakale AK Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Yalçınkaya'ya destek verdi.

10 Şubat 2019 - 18:35 - Güncelleme: 11 Şubat 2019 - 16:41

Şanlıurfa’nın Akçakale ilçesi AK Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Yalçınkaya, Seçim Bürosuna gelerek AK Partiye ve kendilerine destek olan gençlere ve her kese teşekkür etti. AK aday Yalçınkaya, gençlerin destek olmalarının kendilerini onurlandırdığını söyledi.

Birlikte Başaracağız

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Akay’ın da seçim çalışmalarına destek vermek amacıyla, Seçim Bürosuna gelerek ziyarette bulunduklarından dolayı mutlu olduğunu belirten AK Parti Akçakale Belediye Başkan adayı Mehmet Yalçınkaya, “Özellikle Sayın Vekilimizin ve gençlerimizin bizleri Seçim Bürosuna kadar gelip ziyaret etmeleri, destek olacaklarını belirtmeleri bizleri onurlandırmıştır. Bu nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz. Birlikte başaracağız inşaallah. Eğitimde feda edilebilecek tek bir gencimiz dahi olamaz.Güzel yarınların hayalini kuran bu gençlerimize daha güzel bir Akçakale, daha güzel bir gelecek adına sizlerin hizmetkârı olmak için buradayız. Yorulmadan, hep birlikte daha güzel yarınlar için hep birlikte el ele verip, birlikte başaracağız” dedi.

AK aday Yalçınkaya, Akçakale Devlet Hastanesinde yatmakta olan hastaları ziyaret ettiklerini belirterek, Allah’tan acil şifa dileğinde bulunduklarını söyledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akçakale'de Sağlık'ta Bir İlk Daha Gerçekleşti
Akçakale'de Sağlık'ta Bir İlk Daha Gerçekleşti
Çalınan Araç Kapısız ve Kaputsuz Bulundu
Çalınan Araç Kapısız ve Kaputsuz Bulundu