Akay Hilvan’da Ziyaretlerde Bulundu

Akay Hilvan'da Ziyaretlerde Bulundu

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Akay, Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, AK Parti Hilvan İlçe Başkanlığı ile Hilvan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığını ziyaret etti.

22 Eylül 2018 - 00:27

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Akay Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık'ı makamında ziyaret ettiHilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık'ı makamında ziyaret eden AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Akay yaptığı ziyaret sonrası İlçe merkezinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelip sorun ve isteklerini dinledikten sonra AK Parti Hilvan İlçe Başkanlığı ile Hilvan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığını ziyarette bulundu.

Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık'a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür eden Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Akay ; Başkan Bayık  yaptığı hizmetler ile Hilvan'ın çehresini değiştirerek güzel hizmetleri ile süslemiş su,kanalizasyon , alt ve üst yapı hizmetlerinde başarılı olmuş .Sosyal Belediyecilikte de göstermiş olduğu başarılı  hizmetler ile son derece olumlu olduğunu göstermektedir. Başkanımız Aslan Ali Bayık'ın yaptığı hizmetlerden memnunuz ve Hilvan'a yapacağı daha birçok hizmetleri olacaktır bundan hiçbir şüphemiz yok. Bütün Hilvanlı vatandaşlarımıza sevgi ve saygılarımı sunuyorum ifadelerine yer verdi.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Akay’ın  AK Parti Akçakale İlçe Başkanı İbrahim Yıldık ve Esnaf Odası Başkanı Ömer Ay ile yaptığı ziyaretten çok memnun kaldığını söyleyen Başkan Bayık; AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Akay'ın üç dönem başarılı bir şekilde Belediye Başkanlığını yaptıktan sonra Milletvekili olması bizim için gurur  verici kendisine Hilvan Belediyesi olarak yaptığımız ve yapacağımız hizmetler ile ilgili bilgi verdik. Belediyemize yaptığı ziyaretten dolayı kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyorum açıklamasında bulundu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Halfeti'de Silahlı Kavga 4 Yaralı
Halfeti'de Silahlı Kavga 4 Yaralı
İŞKUR Önünde Uzun Kuyruklar Oluştu
İŞKUR Önünde Uzun Kuyruklar Oluştu