Akçakale’de 5 Farklı Noktada Çalışma Yapılıyor

Akçakale'de 5 Farklı Noktada Çalışma Yapılıyor

Şanlıurfa Akçakale Belediyesi kırsal hizmetler müdürlüğüne bağlı ekipler 5 farklı noktada aynı anda yol yapım çalışmalarına devam ediyor.

15 Kasım 2018 - 09:02 - Güncelleme: 15 Kasım 2018 - 23:14

Şanlıurfa Akçakale Belediyesi kırsal hizmetler müdürlüğüne bağlı ekipler hummalı bir çalışma ile 5 farklı noktada aynı anda yol yapım çalışmalarına devam ediyor.

Yenişehir, Adnan Menderes, Gül Veren, Aşağı Beydaş Merkez ve Aşağı Beydaş Güner Mezrası olmak üzere 5 ayrı ekiple çalışmalarını sürdüren Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ekipleri, bu bölgedeki çalışmalarını da kısa sürede tamamlamayı hedefliyor. Kırsal Hizmetler Müdürlüğüne bağlı ekipler, 5 ayrı bölgede yürüttüğü çalışmalarını tamamladıktan sonra program çerçevesinde diğer mahallelerde çalışmalarını devam ettirecek.

AKÇAKALE BELEDİYESİ 5 AYRI EKİPLE KIRSALDA

"Bozuk yolu olmayan bir Akçakale" sloganıyla hareket ettiklerini ve kırsal mahallelerde stabilize yol çalışmalarının durmaksızın devam etiğini belirten Abdülhakim Ayhan, şunları kaydetti: "Özellikle kırsal mahallelerde kış aylarının rahat geçmesi için çalışma yürüten Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ekiplerimiz vatandaşın da takdirini topluyor. Tam 5 ayrı ekiple ilçe sınırları içerisinde bulunan Yenişehir, Adnan Menderes, Gül Veren, Aşağı Beydaş Merkez ve Aşağı Beydaş Güner Mezrasında üst yapı stabilize yol çalışmasına devam ediyor. Tek amacımız vatandaşlarımızın yollar ile ilgili yaşadıkları sorunları ortadan kaldırmak, yada en kötü ihtimalle sorunları minimize etmektir."Akçakale Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü tarafından 15 günlük çalışma süresince mahallelerde 40 km stabilize yol çalışmasının gerçekleştirildiği belirtildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Halfeti'de Silahlı Kavga 4 Yaralı
Halfeti'de Silahlı Kavga 4 Yaralı
İŞKUR Önünde Uzun Kuyruklar Oluştu
İŞKUR Önünde Uzun Kuyruklar Oluştu