Akil Gençlerden Kan ve Kök Hücre Bağışı- Videolu Haber

Akil Gençlerden Kan ve Kök Hücre Bağışı- Videolu Haber

Eyyübiye Akil Gençlik üyeleri Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi sergi salonunda Kızılay tarafından başlatılan kan ve kök hücre kampanyasına destek verdi.

29 Aralık 2017 - 14:15

Eyyübiye Akil Gençlik üyeleri Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi sergi salonunda Kızılay tarafından başlatılan kan ve kök hücre kampanyasına destek verdi.Kızılay kan merkezi tarafından Büyükşehir Belediyesi sergi salonunda başlatılan kan ve kök hücre bağışı kampanyası devam ediyor. Eyyübiye Akil Gençlik üyeleri Kızılay'ın başlattığı kampanyaya destek vererek kan ve kök hücre bağışında bulundular. Akil Gençlik üyeleri ile birlikte sergi salonundaki kampanyaya destek veren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Emin Özçınar da kampanyaya destek vererek kan ve kök hücre bağışında bulundu.

İnsan hayatını ilgilendiren kampanyaların çok önemli olduğunu ve bu tür kampanyalara her zaman destek verilmesi gerektiğini ifade eden Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Emin Özçınar, "Kampanyaya destek veren Eyyübiye Akil Gençlik üyelerine teşekkür ediyorum. Şanlıurfa'da başlatılan önemli bir kampanyaya destek verdiler. İnsan hayatını ilgilendiren kampanyalar çok önemli ve bu tür kampanyalara her zaman destek verilmesi gerekiyor. Vatandaşlarımızı kök hücre bağışı konusunda bilgilendirmemiz gerekiyor. İlik nakli ihtiyacı olan kardeşlerimizin bir tanesinin dahi ihtiyacını karşılayabilirsek ne mutlu bizlere ve bu kampanyaya herkesin destek vermesini istiyoruz" dedi.

Şanlıurfa Akil Gençler İl Başkanı Ahmet Alpay ise Akil gençler olarak üyeleri ile birlikte kampanyaya destek verdiklerini ve Şanlıurfa'da bir farkındalılık oluşturmak istediklerini söyledi.  Gazeteci Veysel Polat da örnek duyarlılıklarından dolayı Kızılay ile Eyyübiye Akil Gençlik üyelerini tebrik etti.

Doktor Nurgül Ağar ise "Şanlıurfalı vatandaşlarımızı bu hafta boyunca, kanser hastalarına yardımcı olmalarını için kampanyaya destek vermelerini istiyoruz. 18 ve 50 yaş arasındaki sağlıklı kişilerden kök hücre örneği alabiliyoruz" diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Urfalı Avukat'tan Fatih Portakal'a Suç Duyurusu
Urfalı Avukat'tan Fatih Portakal'a Suç Duyurusu
Vali Erin Şanlıurfa'daki Tüm Okulları Uyardı
Vali Erin Şanlıurfa'daki Tüm Okulları Uyardı