Akil Gençlerden Kitap Toplama Kampanyasına Destek

Akil Gençlerden Kitap Toplama Kampanyasına Destek

Şanlıurfa Viranşehir Belediyesi tarafından başlatılan kitap toplama Kampanyası’na Akil Gençler Derneği destek verdi.

10 Mayıs 2018 - 09:34 - Güncelleme: 10 Mayıs 2018 - 09:36

Şanlıurfa Viranşehir Belediyesi tarafından Aydınlık bir gelecek için bir kitapta sizden olsun sloganı ile kısa bir süre önce başlatılan kitap toplama Kampanyası’na Akil Gençler Derneği destek verdi.

Viranşehir Belediyesi, İlçe Kaymakamlığı,  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlçe Kütüphane Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlenen kitap toplama kampanyamıza, Şanlıurfa Akil Gençler İl Yönetimi, Eyyübiye Akil Gençler Derneği ve Viranşehir Akil Gençler Derneği yaklaşık 100 kitap bağışında bulundu.

Kampanya’ya destek amaçlı Akil Gençler Derneği Belediyemizi ziyaret ederek, Kitapları Viranşehir Kaymakam Belediyesi Başkan Vekili Ömer Çimşit’e teslim etti.

Belediye toplantı salonunda Akil Gençleri ağırlayan Başkan Vekilimiz Çimşit, kampanyaya karşı duyarlılık gösterip destek sunan Akil Gençler İl Yönetimi, Eyyübiye ilçe Başkanlığı ve Viranşehir İlçe Başkanlığı’na teşekkür etti. Amacımız kampanya ile kitap okuma alışkanlığını arttırmaktır diyen Başkan Vekili Çimşit, kampanyaya destek beklediklerini söyledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa'nın İki İlçesi İçme Suyuna Kavuşacak
Şanlıurfa'nın İki İlçesi İçme Suyuna Kavuşacak
Yeni Hayvan Pazarında Hummalı Çalışma
Yeni Hayvan Pazarında Hummalı Çalışma