Akparti Şanlıurfa Seçim Startını Verdi

Akparti Şanlıurfa Seçim Startını Verdi

Akparti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Zeynel Abidin Beyazgül düzenlediği basın toplantısıyla seçim çalışmalarının startını verdi

22 Aralık 2018 - 21:39

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı, düzenlediği basın toplantısıyla AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Zeynel Abidin Beyazgül ile seçim çalışmalarının startını verdi.

Özel bir mekanda basın mensupları ile bir araya gelen Şanlıurfa AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız, AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Zeynel Abidin Beyazgül ile seçim çalışmalarının startını verdiklerini söyledi. Toplantıda, herkesim ile zaman zaman istişarelerde bulunacaklarını ve yapılacak projeler ile ilgili bilgi verildi.

Toplantıda açıklamalarda bulunan AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız, “Bildiğiniz gibi AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye başkan adayımız Zeynel Abidin Beyazgül oldu. Hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bundan sonraki süreçte adayımız ile seçim çalışmalarımız sürdüreceğiz” dedi.

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Zeynel Abidin Beyazgül ise il başkanlığı görevindeyken Şanlıurfa’nın enerji sorunu ile ilgili önemli ölçüde yol kat ettiklerini söyledi. Beyazgül, “Şanlıurfa’nın enerji sorunu ile ilgili şikayetler direkt olarak Ankara’da Enerji Bakanlığı tarafından kurulan ofiste dikkate alınıyor. Çiftçimizin enerjisinin kesilmemesi hususunda çalışmalarımız devam ediyor. Tüm bu sorunların çözümü konusunda çalışmalarımızı devam ettireceğiz” diye konuştu.Toplantı, soru cevap şeklinde devam etti.

Bu haber 333 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akçakale'de Mesire Alanı Projesini Hayata Geçiriyor
Akçakale'de Mesire Alanı Projesini Hayata Geçiriyor
Minik Öğrencinin Talebi Gerçekleşti
Minik Öğrencinin Talebi Gerçekleşti