Akrepli Yolunda Çalışmalar Devam Ediyor

Akrepli Yolunda Çalışmalar Devam Ediyor

Şanlıurfa Ceylanpınar'ı Mardin Kızıltepe'ye bağlayan Akrepli Yolunda çalışmalar hız kesmeden devam ediyor.

19 Eylül 2018 - 11:25

Şanlıurfa Ceylanpınar Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi'nin koordineli çalışmaları ile Ceylanpınar'ı Mardin Kızıltepe'ye bağlayan Akrepli Yolu'nda çalışmalar hız kesmeden devam ediyor.

Şanlıurfa Ceylanpınar'ı Kızıltepe'ye bağlayan 7 metre genişliğinde ve 21 km uzunluğundaki Akrepli Yolu'nda söküm işi geçtiğimiz gün başlanmıştı. Ceylanpınar Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi'nin koordineli çalışmaları ile Ceylanpınar'ın en uzun yollarından olan Akrepli Yolu'nda üst yapım ve beton asfalt çalışmaları son sürat devam ediyor.

Ceylanpınar Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Altun, Akrepli Yolu'nda devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek ekiplerden çalışmalar hakkında bilgi aldı. Başkan Menderes Atilla, yolun kısa sürede bitirilip vatandaşın hizmetine sunulacağını ifade etti.

"BİZLER İÇİN YOL MEDENİYETTİR"

Şanlıurfa Ceylanpınar Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Altun, yolun hem ilçe hem de hizmet anlamında önemli olduğuna dikkat çekti. Altun, "Akrepli Yolu ilçemizin en yoğun yollarından biridir. 22 kilometre uzunluğundaki yolumuz baya bozuktu. Yolun bozuk olması bir tarafta dursun aynı zamanda kazalarda oluyordu.Belediye Başkanımız Menderes Atilla'nın girişimleri ve Büyükşehir Belediyesi'nin koordineli çalışmalarıyla yolumuzda çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. Ekiplerimiz çalışmalar neticesinde bazı yerlere yamalar yaptı. 21 kilometre yolumuz beton asfalt olacak. Bu yolu kullanan yaklaşık 20 köyümüz var. Yolun tamamlanmasından sonra bu köydeki vatandaşlarımız daha rahat ve güvenli şekilde gidip gelebilecekler. Bizler için yol medeniyettir" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
6 Kişinin Öldüğü Kavga İle İlgili Flaş Gelişme
6 Kişinin Öldüğü Kavga İle İlgili Flaş Gelişme
13 Yaşındaki Mustafa Yardım Bekliyor
13 Yaşındaki Mustafa Yardım Bekliyor