Aksak Ceylanpınar İçin Birlikte Çalışacağız

Aksak Ceylanpınar İçin Birlikte Çalışacağız

AK Parti Ceylanpınar Belediye Başkan adayı Abdullah Aksak Ceylanpınar’ın huzur ve güvenliği için herkesin elinden gelen desteği vermesi gerektiğini belirterek, hep birlikte çalışacaklarını söyledi.

26 Şubat 2019 - 13:05

AK Parti Ceylanpınar Belediye Başkan adayı Abdullah Aksak, 31 Mart Yerel Seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. AK Başkan adayı Aksak, Ceylanpınar’ın huzur ve güvenliği için herkesin elinden gelen desteği vermesi gerektiğini belirterek, hep birlikte çalışacaklarını söyledi.

Seçim çalışmalarını gece gündüz durmadan sürdürdüğünü belirten Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesi AK Parti Belediye Başkan adayı Abdullah Aksak, “Ben burada İlçe Kaymakamı, İlçe Emniyet Müdürü, İlçe Jandarma Komutanı olmayacağım. Ben burada sadece İlçe Belediye Başkanı olacağım. Ancak onlarla birlikte uyumlu bir şekilde çalışıp, ilçemizin huzur ve güvenliği için elimizden gelen desteği vereceğiz. Bizim işimiz halkımızla kucaklaşmak olacak. Hep birlikte ilçemizi kalkındırmak, güzelleştirmek, vatandaşlarımızın refah içinde bir yaşam sürmesini sağlamak olacaktır ki, inşaallah hep birlikte başaracağız” dedi.

Üstesinden Gelecek İradeye Sahibiz

Bir eğitimci ve genç olması hesabıyla çok çalışacağını belirten AK Parti Ceylanpınar Belediye Başkan adayı Abdullah Aksak, “Cumhurbaşkanımız bize bu görevi verdi. Buradan kendilerine şükranlarımı ve minnetlerimi tekrar tekrar sunmak istiyorum. Teşkilatımıza da teşekkür ediyorum. Bir eğitimci olarak çok iyi düşünecek, hemen herkesi ayrım yapmadan dinleyecek, birlikte projeler hazırlayıp güzel Ceylanpınar’ımızda uygulayacağız inşaallah.Ama en büyük teşekkürü sizler hak ediyorsunuz. Sizler olmasaydınız bizler burada olmayacaktık. Beni çıktığımız bu yolculukta yalnız bırakmayacağınızı biliyorum ve sizlere candan teşekkür ediyorum. Sizlerle beraber, bizlere destek olacak Milletvekillerimizle beraber, teşkilatımızla beraber hür bir şekilde, kardeşçe çok güzel hizmetler yapmak için elimizden geleni yapacağız.İnşaallah Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve siz değerli hemşehrilerimizi mahcup etmeyeceğim. Her zaman dua ve desteklerinizi bekliyorum” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tartıştığı müşterinin otelini bastılar: 4 yaralı
Tartıştığı müşterinin otelini bastılar: 4 yaralı
Akçakale'de Amca Yeğenini Öldürdü
Akçakale'de Amca Yeğenini Öldürdü